Sonax koruma paketi görüşleriniz ve önerileriniz?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonax koruma paketi görüşleriniz ve önerileriniz?

autoking de tanıdık bir usta benim aracımı incelemişti ve serviste yapılan boya korumayı beğenmemişti
hatta aynı bayi farklı yerlerinde çok temiz iş yapmadıklarını boya korumanın belirli bir sistematik ile yapılması gerektiğini
çoğu firmanın bu şekilde yapmadığını söylemişti
aslında aracımızı teslim ettiğimiz yeri iyi araştırmalı daha önceki uygulamaları incelemek en iyisi
bazen çok güvendiğimiz bir markanın başka bir bayisi aynı kaliteyi sunamıyor maalesef

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Valla burada okuduklarımdan sonra tamamen kafam karıştı.. Ya hiç yaptırmayacağım yada gidip Sonax Denizliye işi bitireceğim.İzmir Sonax'ı aradım karşıma çıkan bey Turkıye birincisiyiz vs diyerek güzel satış politikasını yaptı ve aradığım 5 sonax bayisinin en yüksek meblasını sundu.Bilemiyorum napıcam...cok karıştı kafam..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2328.msg48042#msg48042 date=1316866560]
[quote author=astraowner link=topic=2328.msg48031#msg48031 date=1316857591]
aracıma 1 ay önce boya koruma yapıldı sonax ta boyanın üstünde bariz pasta izleri bıraktılar garanti kampanyasından yararlanmıştım auto king de bir işim vardı sordum yıkayınca çıkmaz bir daha üstünden geçmeleri lazım dediler gerçekten yıkayınca çıkmazsa bir daha sonax benden uzak olsun

Ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bir arkadaşım sonax da işlem yaptıracaksan siteden işlem merkezlerini kontrol et Ne kadar fazla ödül alan, başarılı olan varsa orayı tercih et demişti. Galiba mantıklı bir seçim yolu...
[/quote]
ben en çok ödül alanlardan istanbul leventte yaptırmıştım ama sonuç bu
[/quote]
ben de ankara'da çok büyük bir firmaya yaptırmıştım, eskiler hatırlar neler olduğunu  walll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2328.msg48052#msg48052 date=1316880864]
[quote author=eketen link=topic=2328.msg48042#msg48042 date=1316866560]
[quote author=astraowner link=topic=2328.msg48031#msg48031 date=1316857591]
aracıma 1 ay önce boya koruma yapıldı sonax ta boyanın üstünde bariz pasta izleri bıraktılar garanti kampanyasından yararlanmıştım auto king de bir işim vardı sordum yıkayınca çıkmaz bir daha üstünden geçmeleri lazım dediler gerçekten yıkayınca çıkmazsa bir daha sonax benden uzak olsun

Ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bir arkadaşım sonax da işlem yaptıracaksan siteden işlem merkezlerini kontrol et Ne kadar fazla ödül alan, başarılı olan varsa orayı tercih et demişti. Galiba mantıklı bir seçim yolu...
[/quote]
ben en çok ödül alanlardan istanbul leventte yaptırmıştım ama sonuç bu
[/quote]
ben de ankara'da çok büyük bir firmaya yaptırmıştım, eskiler hatırlar neler olduğunu  walll
[/quote]

Arabam Ankara da leş gibiydi ve senin acı hatıranın da etkisiyle yıkatmamıştım hiçbir yerde.

Hanımın kuzenleri iyilik olsun diye yer fırçalarıyla kazımışlardı sonra aracımı  steering

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hanımın kuzenleri iyilik olsun diye yer fırçalarıyla kazımışlardı sonra aracımı  steering
hatırlıyorum o olayı, hala yaşıyorlar mı?  evill2

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2328.msg48075#msg48075 date=1316891264]
hatırlıyorum o olayı, hala yaşıyorlar mı?  evill2
[/quote]

Evet düştükleri gafletten bihaber halde  :D