ziebart diamond gloss altın zırh koruma

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebart diamond gloss altın zırh koruma

Djfree link' Alıntı:
cam filminden yedik cezayı iyimi :)
geçmiş olsun kaç numaraydı filmleriniz birde arabanız ne renk?
bahçelievlerin neresindesiniz bende b.evlerdeyim.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451 link' Alıntı:
garajın varsa boya koruma ve kaput filmi bence hiç yaptırma. bunların hepsi kandırmaca hiç bir işe yaramıyor. ayrıca tecrübesiz biri yaparsa aracında bol bol kılcal çizik ve polisaj makinasının izlerini güneşte rahatlıkla görebilirisin. çevremde çok kişi  yaptırdıktan sonra pişman olanı gördüm. kaput filmini yaptırdığın zamanda filmin olduğu yer hava almadığı için zamanla verniği yakmaya başlacak ve çıkardığın zamanda renk farkını rahatlıkla görebiliceksin . aracını yıkama eldiveniyle yıka sür wax ı kullan gitsin  okkk

Kaput filmi kullanıdınızdamı bu yorumu yazdınız acaba ?

Ben çok faydasını gördüm önceki aracıma neden yaptırmadım diye üzülüyorum.
Kalitesi mutlaka yerine göre değişiyordur ama bendeki film kendi kendini onarıyor.
Söyleki kuş (özellikle Martı) pisliklerinde sonra üzerinde izler kalıyor , bu izler zaman içerisinde yok oluyor , film yaptırmadığım eski aracımda bu izler vernik tabakasına zarar verdiği için çıkmadı.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaput filmi yaptırılan yere göre fark ediyor sanırım.benim gördüğüm filmlerde ton farkı meydana gelmişti.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende faydasını gördüm. Arabayı yıkatırken yıkamacı yıkama tabancasını elinden düşürdü kaputa ve kaput filmi bir miktar zedelendi ama boyada hiç bir şey yoktu. iyiki kaput filmi varmış dedim. olmasa boyası zazar görecekti.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 numara cam filmlerim. filmler için bayiden bu şekilde çıktı dedim.bu sefer tavan folyosundan sıkıştırmaya başladı :)
istanbulda bu tür şeylerle ilgilenmiyorlar dedim.(silivride çevirdi polisler)Daha önemli işlerniz yok mu dedim.memur cezayı yazan diğer arkadaşına hem cam filmi hem tavan filmi olarak 280tl ceza kes dedi madd.sonuç olarak cam filmi olarak 140tl ceza kesildi ve 7 gün süre verildi sökmem için.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ruhsata işlenebiliyormuş diye duydum bugün doğrumu bu bilgi.illa sökülecek mi yani.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim öğrendiğime göre tüv onaylı da olsa ceza kesemez fakat söktürebilirlermiş. Bunu da ilin mülki amiri yani vali nin emri ile yapabilirlermiş. Buna sebep olarak da terör ve güvenlik gösteriliyor. Yani aracın içinin görülmesini (gece yada gündüz) engelleyecek şekildeki filmler güvenlik zaafiyeti oluşturduğu gerekçesiyle yasakmış. İsterse hertürlü yasal onayı almış olsun.  O yüzden en iyi seçenek yine perde olarak görünüyor.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolga bey aklınızda olsun tavan folyosu da yasak.tavan folyosunu ruhsata işleticem ben.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tutanza link' Alıntı:
arkadaşlar bende aracımı pazartesi alıyorum izmir gaziemirden fiyat aldım diamond gloss altın zırh , 1 numara cam filmi ve kaput koruyucu film 60 cm lik toplam 2000 tl fiyat verdiler ne dersiniz bu fiyat çok mu fazla. yada sadece boya koruma ve cam filmimi yaptırsam. diomon altın zırhın içince diomond gloss boyu koruma , döşeme halı ve vinil koruma , ses yalıtım sistemi ve tüm gövde pas önleme sistemi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

İş yerinde olduğum için konunun tamamını okumadım ama şöyle birşey söyleyebilrim, altın zırh için sitesindeki rakam 1149 tlydi sanırım. Bence bu rakamı biraz daha aşağıya çekip ya da yanına motor koruma hediyesi isteyip, cam filmini de sanayide daha uygun bi rakama yaptırabilirsiniz. Ziebart cam filminde baya fiyat çekiyor. Temiz yapan yer bulabilirseniz yaklaşık bi 300 tl kadar paranız cebinizde kalır. 5 cam için en fazla ödeyeceğiniz rakam 150-200 arası olur. Kaput filmi için birşey diyemiyorum, çok fazla bilgim yok.

Boya koruma vs bunları yaptırmanızı tavsiye ederim, çünkü sıfır araba alıyorsunuz ve bu tip uygulamalar sizin keyfinizi ciddi anlamda arttıracak uygulamalardır.

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun aracınız, Allah ağız tadıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..