ziebart diamond gloss altın zırh koruma

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebart diamond gloss altın zırh koruma

Selam, Altın Zırh kaç mikronmuş söylediler mi acaba?
[/quote]

slm yok söylemediler kaç mikron olduğunu ....

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
bu koruma işi güzel hoş ama arabayı bir yere sürttügümüzde veya kendini bilmez biri gelip çizdiginde yalan olup gidiyor. böyle düşününce insanın bu kadar parayı bu uygulamaya  vermesi ne kadar dogru diye soruyorum. ama takdir sizin tabii. aracınız hayırlı olsun şimdiden. güzel secim.

doğru söylüyorsunuz ama arabayı uzun süre kullanacağım ve ilk aracım iyi olsun istiyorum sadece yararlı olacakmıdır değecekmidir verdiğim fiyata bunu öğrenmek istiyorum...çok teşekkür ederim

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
[quote author=tutanza link=topic=2889.msg62487#msg62487 date=1322571818]
arkadaşlar bende aracımı pazartesi alıyorum izmir gaziemirden fiyat aldım diamond gloss altın zırh , 1 numara cam filmi ve kaput koruyucu film 60 cm lik toplam 2000 tl fiyat verdiler ne dersiniz bu fiyat çok mu fazla. yada sadece boya koruma ve cam filmimi yaptırsam. diomon altın zırhın içince diomond gloss boyu koruma , döşeme halı ve vinil koruma , ses yalıtım sistemi ve tüm gövde pas önleme sistemi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Selam, Altın Zırh kaç mikronmuş söylediler mi acaba?
[/quote]

Kardeşim bana imkanın varsa İzmir Ziebart dan bilimum zvyz boya temizleme parlatma koruma ses yalıtımı döşeme koruyucu vs randevusu ve randevu bedeli alabilir misin?

Benim imkanım yok; çünkü hafızam yok  :D bu ileti beynimde 5 saniye içinde yok edilecektir  general__p

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya arkadaşlar,
Bana bu boya koruma ürünleri biraz kandırmaca gibi geliyor ya.Birkaç yere sordum.Daha etkili olması için ilk önce bir kere yapıcaz, sonra 6 ay sonra daha ucuza başka bir şey yapıcaz, 1 yıl sonra daha da ucuza başka birşey yapıcaz dediler.

İlk aldığımda boya koruma yaptırmıştım, 6 ay sonra izi kalmadı.

En sonunda samimiyet kurduğum ve hasar konusunda uzman olan bir servis müdürü: Boş ver abi korumayı, marka bir cilalı şampuan al,belirli periyotlarla bununla yıka, dedi.Ben de öyle yapıyorum.Sahiden araba tozluyken bile parlıyor.

Cilalı şampuanın yorumlarında 5 yıkama sonrasında koruyucu katman bırakıyor diyorlardı, bakalım olucak mı...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. Vehicle_Dynamics;

Ben Astra mı aldığımdan beri Meguiars ın cilalı şampuanıyla yıkıyorum ve gerçekten de az da olsa bir icla tabakası oluşturduğunu ve en yoğun kir altında bile ışık tutulduğunda parlaklığını koruduğunu söyleyebilirim ancak yeterli vakit ve niyetim olmadığından en azından kılcal çizik-hare gidermeyi profesyonel bir ekibe yaptırmayı da düşünmüyor değilim.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bendede daımond gloss var renk parlaklık vs bı de cızılmeler acısından guzel ama sular akıp gıdıyor dıor bazı boyacılar ama benımkınde ole bısı yok bıldıgın akmıyorsular ızler kalıor bılgınıze :D

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat bencede İstanbul piyasasına göre yüksek kalmış.
cam filminin markası nedir?
birde kaput filmi yaptıracaksanız bence iyi düşünün sorun çünkü kaput filminde daha sonradan çok sıkıntı olabilir.En başta ön tarafta ton farkını söyleyebilirim.

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garajın varsa boya koruma ve kaput filmi bence hiç yaptırma. bunların hepsi kandırmaca hiç bir işe yaramıyor. ayrıca tecrübesiz biri yaparsa aracında bol bol kılcal çizik ve polisaj makinasının izlerini güneşte rahatlıkla görebilirisin. çevremde çok kişi  yaptırdıktan sonra pişman olanı gördüm. kaput filmini yaptırdığın zamanda filmin olduğu yer hava almadığı için zamanla verniği yakmaya başlacak ve çıkardığın zamanda renk farkını rahatlıkla görebiliceksin . aracını yıkama eldiveniyle yıka sür wax ı kullan gitsin  okkk

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cam filminden yedik cezayı iyimi :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
cam filminden yedik cezayı iyimi :)

Geçmiş olsun, aslında trafikte rahatsızlık verici aksesuar taşıyan birçok araç varken böyle cam filmine vb ceza kesilmesi ... :)