Sonax koruma paketi görüşleriniz ve önerileriniz?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonax koruma paketi görüşleriniz ve önerileriniz?

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Valla Tolga Bey, eğer arkadaşınıza ulaşıp konuyu teyit ederseniz çok memnun olurum.
Email adresim:
bugrakorkmaz@gmail.com
Buraya maıl atarsanız mutlaka donerım sıze.
Ilgınıze tesekkurler

Hiç problem değil, yarın bu iletiyi görüp hatırlamam kafi.  greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2328.msg47914#msg47914 date=1316797601]
[quote author=erdem link=topic=2328.msg47900#msg47900 date=1316791479]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2328.msg47860#msg47860 date=1316785560]
[quote author=erdem link=topic=2328.msg47856#msg47856 date=1316784447]
Koltuk koruma, jant koruma,  motor koruma bence hikaye. Ben arabayı ilk aldıgımda bunları sonaxtan yaptırmıstım ama faydasını gormedim. Herbiri icin 75  tl gibi fiyat istediklerini dusununce  hem fiyat asagı cekilir hem de gereksiz yere para vermemis olursunuz

Jant ve motor koruma evet ama koltuk korumayı bizzat kendim tecrübe etmiÖ¾tim, Laguna II aracımda koltuk koruma vardı ve evine bırakmam için aracıma binen elemanımın kaleminin mürekkebi koltuÖ°a akmıÖ¾tı, sadece nemli bir bezle biraz ovalamam yeterli olmuÖ¾tu.

֝mkanım olsa Astra ya da yaptırmak isterim, 2 gün önce B.esir Ö¾ubelerinden brini aradım ancak cevap veren olmadı..
[/quote]

illaki faydaı vardır ancak kesinlikle o kadar para etmez. Bir kutu alsanız vereceginiz para en fazla 20 tl, kutunun onda birini bile kullanmıyor ama 75 tl istiyorlar. Balıkesir sonaxta uygulamayı yapan hasan usta var. Giderseniz onunla görüÖ¾ün
[/quote]

Sonax Balıkesir 2006 da sanayideydi, sonradan Yaylada ve bir baÖ¾ka yere daha Ö¾ube açmıÖ¾.

Sizin dediÖ°iniz hangisi?
[/quote]

balıkesir merkezde 2tane şubesi var. Biri sanayide diğeri yayladada. Yaylada sadece yıkama yapıyor. Uygulamaları sanayideki merkez şubede yapıyorlar. Dediğim kişi de sanayide.
Not: yayladaya filan gelirseniz gelmisken gezerken araba da yıkansın diye düsünmeyin pisman olursunuz
[/quote]

ևok teşekkür ederim, Yaylada ya geldiğimde dediğiniz gibi düşünüyordum aslında ama alışıldık Sonax bayileri gibi iş çıkaramazlar gibi de duruyorlar az biraz.

Sanayi şubesindeki Hasan usta acaba 2006 da uygulama yapan kişi mi merak ettim, hatırladığım kadarıyla saçsız bıyıklı biraz ince yapılı biriydi Laguna II aracımla çok ilgilenmişti.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=2328.msg47963#msg47963 date=1316807633]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2328.msg47914#msg47914 date=1316797601]
[quote author=erdem link=topic=2328.msg47900#msg47900 date=1316791479]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2328.msg47860#msg47860 date=1316785560]
[quote author=erdem link=topic=2328.msg47856#msg47856 date=1316784447]
Koltuk koruma, jant koruma,  motor koruma bence hikaye. Ben arabayı ilk aldıgımda bunları sonaxtan yaptırmıstım ama faydasını gormedim. Herbiri icin 75  tl gibi fiyat istediklerini dusununce  hem fiyat asagı cekilir hem de gereksiz yere para vermemis olursunuz

Jant ve motor koruma evet ama koltuk korumayı bizzat kendim tecrübe etmiÖ¾tim, Laguna II aracımda koltuk koruma vardı ve evine bırakmam için aracıma binen elemanımın kaleminin mürekkebi koltuÖ°a akmıÖ¾tı, sadece nemli bir bezle biraz ovalamam yeterli olmuÖ¾tu.

֝mkanım olsa Astra ya da yaptırmak isterim, 2 gün önce B.esir Ö¾ubelerinden brini aradım ancak cevap veren olmadı..
[/quote]

illaki faydaı vardır ancak kesinlikle o kadar para etmez. Bir kutu alsanız vereceginiz para en fazla 20 tl, kutunun onda birini bile kullanmıyor ama 75 tl istiyorlar. Balıkesir sonaxta uygulamayı yapan hasan usta var. Giderseniz onunla görüÖ¾ün
[/quote]

Sonax Balıkesir 2006 da sanayideydi, sonradan Yaylada ve bir baÖ¾ka yere daha Ö¾ube açmıÖ¾.

Sizin dediÖ°iniz hangisi?
[/quote]

balıkesir merkezde 2tane Ö¾ubesi var. Biri sanayide diÖ°eri yayladada. Yaylada sadece yıkama yapıyor. Uygulamaları sanayideki merkez Ö¾ubede yapıyorlar. DediÖ°im kiÖ¾i de sanayide.
Not: yayladaya filan gelirseniz gelmisken gezerken araba da yıkansın diye düsünmeyin pisman olursunuz
[/quote]

ևok teÖ¾ekkür ederim, Yaylada ya geldiÖ°imde dediÖ°iniz gibi düÖ¾ünüyordum aslında ama alıÖ¾ıldık Sonax bayileri gibi iÖ¾ çıkaramazlar gibi de duruyorlar az biraz.

Sanayi Ö¾ubesindeki Hasan usta acaba 2006 da uygulama yapan kiÖ¾i mi merak ettim, hatırladıÖ°ım kadarıyla saçsız bıyıklı biraz ince yapılı biriydi Laguna II aracımla çok ilgilenmiÖ¾ti.
[/quote]

onceleri iyiydi ama sonradan bozuldu yaylada.
Tarif ettiginiz kisi benim dedigim kisi degil

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Kaputtaki film söküldüğünde ton farklı bende çok olmayacaktır diye düşünüyorum çünkü araç beyaz.

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde aracım beyaz bir çok yere sordum kaput filmi yaptırmak için ama hiç biri bana zamanla seneler sonra sararmayacağının ve söktükten snra boyada ton ve canlılık farkının olmayacağının garantisini veremedi beyaz olduğu içn sarama dahada fazla oluyomuş zamanla ve eğer yaptırcaksanız bnce ön tamponuda yaptırn derim ben kaputla birlikte

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

bugraa link' Alıntı:
benimde aracım beyaz bir çok yere sordum kaput filmi yaptırmak için ama hiç biri bana zamanla seneler sonra sararmayacağının ve söktükten snra boyada ton ve canlılık farkının olmayacağının garantisini veremedi beyaz olduğu içn sarama dahada fazla oluyomuş zamanla ve eğer yaptırcaksanız bnce ön tamponuda yaptırn derim ben kaputla birlikte
Tamponun işçiliğinden ötürü fiyatı çok pahalı.Ayrıca tampon'a bişi olsa boyatıp geçersin uygun fiyata diye düşünüyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracıma 1 ay önce boya koruma yapıldı sonax ta boyanın üstünde bariz pasta izleri bıraktılar garanti kampanyasından yararlanmıştım auto king de bir işim vardı sordum yıkayınca çıkmaz bir daha üstünden geçmeleri lazım dediler gerçekten yıkayınca çıkmazsa bir daha sonax benden uzak olsun

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
aracıma 1 ay önce boya koruma yapıldı sonax ta boyanın üstünde bariz pasta izleri bıraktılar garanti kampanyasından yararlanmıştım auto king de bir işim vardı sordum yıkayınca çıkmaz bir daha üstünden geçmeleri lazım dediler gerçekten yıkayınca çıkmazsa bir daha sonax benden uzak olsun

Ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bir arkadaşım sonax da işlem yaptıracaksan siteden işlem merkezlerini kontrol et Ne kadar fazla ödül alan, başarılı olan varsa orayı tercih et demişti. Galiba mantıklı bir seçim yolu...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bir çok uygulama merkezi aynı durumda bırakıyor, 1-2 yıkamayla çıkmaz en iyisi üstüne tekrar cila atmak.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2328.msg48031#msg48031 date=1316857591]

Ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bir arkadaşım sonax da işlem yaptıracaksan siteden işlem merkezlerini kontrol et Ne kadar fazla ödül alan, başarılı olan varsa orayı tercih et demişti. Galiba mantıklı bir seçim yolu...
[/quote]
ben en çok ödül alanlardan istanbul leventte yaptırmıştım ama sonuç bu