şefaf kaput koruma fiyatları

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman ben bu işten vazgeçtim. kaputu koruyalım derken halletmeyelim kaputu. ziebart kim bilir kaç para ister. ben internetten satın alır kendim çekerim diye düşünmüştüm. o zaman hiç gerek yok.

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu 150 tl ye kopmle kaputa kaplama yapan yere gittim adam kendi arabasına fiat dobloya yapmış 2dk bile durma gereği duymadım hayırlı işler usta ben daha sonra uğrarırım dedim çıktım, bu işi kesinlikle profesyonel birine yaptırmak lazım.

frhtnl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaput filmi metalik ve sedefli boyalarda çok riskli aracın korumasız olan kısmı solarken film altının renkli kalma ihtimali olabiliyormuş. Ben vazgeçtim. Aracım su mavisi bu yüzden tam boya koruma yaptırdım. 250 TL 'ye 3 yıl garantili. Araç metalik veya sedefli ise boya koruma şart diye düşünüyorum.

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksine kaput koruma filmi yerine komple boya koruma yaptırmak daha mantıklı bence.
kaputa şeffaf film yapacaksınız, bir süre sonra sararacak. sonra onu sökmek de dert.
boya koruma ve cila yaptırırsınız araba ışıl ışıl olur, su üstünden akıp gider :) araba her ne kadar yeni de olsa vernik %99 çiziktir. ben olsam boya korumayı kaput filmine tercih ederim.
boya korumadan şu yüzden vazgeçtim, galaride satıcı başka biriyle konuşurken şahit oldum buna, adamın dediği aynen şu, sıfır araç için boya korumaya gerek yok çünkü araçlar galeriye mumlu geldikleri için galeri o mumları çıkara bilmek için baya bi cila falan filan kullanıyormuş, araç 1 seneye yaklaşınca boya koruma yaptırmak en mantıklısıymış.

frhtnl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya korumadan şu yüzden vazgeçtim, galaride satıcı başka biriyle konuşurken şahit oldum buna, adamın dediği aynen şu, sıfır araç için boya korumaya gerek yok çünkü araçlar galeriye mumlu geldikleri için galeri o mumları çıkara bilmek için baya bi cila falan filan kullanıyormuş, araç 1 seneye yaklaşınca boya koruma yaptırmak en mantıklısıymış.

Doğru gözümle gördüm mumu çıkarmak için çok uğraştılar; fakat aracı yıkattığında araç üstünde su birikintileri kalıyor ve rahatsız ediyor. Birde mumu çıkarırken araçta dalgalanma bırakabiliyorlar.

Kuşlar renkli araçları sever bu yüzden arabamdan uğur eksik olmuyordu. Sırf bu yüzden boya koruma yaptırdım:)