Lpg ile İlgili Sorular ve Sorunlar

avniduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 2003 hb 240krs yakıyo

merhabalar aracım astra g 2003 hb
ankara trafiğinde hergün dur kalklarda 240krş yakıyo sizce çokmu fazla
tesekkürler...

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eğer Lpg ile ilgili sormak istediğiniz bir soru olursa, yada yaşadığınız ama çözümü bir türlü bulamadığınız sorunlarınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Buradan soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.​

lpg beyininde bir sorun yaşıyorum araç lpgye geçtiği zaman gaz ve benzini aynı anda veriyor dolayısıyla motor stop ediyor hem seyir hemde dururken bu olay oluyor servis benzini kesmiyor dedi beyin değişmesi lazım dedi çıktı işin içinden bunun tamiri yokmudur

falcon_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
'02 Astra G Elegance aracım var. Benzinden tüpe gayet hızlı bi şekilde geçiyor yolda. zaten ''ÇIT'' sesi de geliyo geçince... Lpg gayet normal yakıtı ama benzini aşırı yiyo :S
Neredeyse her gün benzin almak zorunda kalıyorum... Neden bukadar fazla benzin tüketir ki ? :S :S

ugureser

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
arac benzinden gaza gectigi anda stop ediyor nedeni neolabilir ?

corsa_n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar üstadlar ; 1.4 60 hp Corsa'm var lpg de yokuş aşağı giderken bazen stop etme olayı yaşıyorum, ve 30 liralık gaz ile sadece 90 km gidebildim, bu yakıt tüketimi aşırı değil mi? Neler yapmam gerekir acaba, var mı yardım edebilecek biri ?

corsa_n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada özür dilerim LPG sistemi klasik ve BRC marka.Aracım 1998 model 72000'de...

corsa_n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fluminense senin sorunun büyük ihtimal rölanti sensöründen, temizletmeyi dene benim diğer aracımda vardı temizlik uzun süre götürür, olmadı değiştirmen gerekir...