Lpg ile İlgili Sorular ve Sorunlar

osti10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımdada çok soğuk havalarda dahil çalıştırdığımda hemen gaza geçiyor ve stop ediyor. sonra tekrar çalıştırıp yol almaya başlayınca böle bi silkeliyo gaz yemiyo garip hallere giriyo araba belli bi süre sonra normale dönüyo :S

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aracım 2000 astra cd otomatik ş.içi genelde yakıt tüketimim 300-310krş aşşağı düşmüyor yaptığım yol durmaksızın sabah akşam 5km sabit 10km de extrası oluyor depomu 110 tl dolduruyorum ş.içi 270 Km den fazla yapmıyor ş. dışı 400 KM yarı yarıya fark edermi ayar için götürüyorum pc bağlantısı sonrası herşey normal diyorlar fiilitreler vs değişti ama beni tatmin etmiyor !!!! sorunum ne olabilir??

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2000 astra cd otomatik ş.içi genelde yakıt tüketimim 300-310krş aşşağı düşmüyor yaptığım yol durmaksızın sabah akşam 5km sabit 10km de extrası oluyor depomu 110 tl dolduruyorum ş.içi 270 Km den fazla yapmıyor ş. dışı 400 KM yarı yarıya fark edermi ayar için götürüyorum pc bağlantısı sonrası herşey normal diyorlar fiilitreler vs değişti ama beni tatmin etmiyor !!!! sorunum ne olabilir??

bence yakıtınız fazla benzini hesaba katmıyorum aracım vectra b 110 tl ye ben şehir içi 330-350 km arası düz yol değil baya rampalar falan var dur kalk çok setlerden dolayı şehir dışı 500-540 km arası gidiyo 120 km 150 km civarı hızda benim araçta otomatik ve 2000 motor brc sıralı sistem

sizin hesaba göre zaten aracınız 407 krş yakıyor 110 tl/270 km=407 krş km başı

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zengin karışım vardır ayara bi baktırın eksozdanda ölçüm yapıyolar birde aklıma gelen ssıcak su hattına bi bakın araç ısınmıyosa oda olabilir....

RüzgarALP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxsi Lpg Sizce nasıl

arkadaslar ben opel astra 1.6 HB. araba alıyorum twimport yannız lpg sistemi maxsi lpg diye bir marka sizce nasıl arabayı almalımıyım yoksa vazmı geceyim hiç bu marka lpg duymamıstım cvp beklşyorum saygılarımla