Lpg ile İlgili Sorular ve Sorunlar

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eğer Lpg ile ilgili sormak istediğiniz bir soru olursa, yada yaşadığınız ama çözümü bir türlü bulamadığınız sorunlarınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Buradan soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.​

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eğer lpg ile ilgili sormak istediğiniz bir soru olursa, yada yaşadığınız ama çözümü bir türlü bulamadığınız sorunlarınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

sitemize hoş geldiniz sefa getirdiniz iyi oldu açikcasi bir lpg ci olmasi

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model opel astra editon aracım var. OMVL marka lpg takılı. Lpg de gaza basarken ve çekerken tekleme yapıyor vites kaçta olursa olsun hep aynı sorun bazen aşırı derecede yapıyor bazende fazla olmuyor.

Sitede birçok arkadaşımızda bu sorun var yani kronik oldu artık. çeşitli yollardan sorunu çözenler var ama kesin bir çözümü yok gibi. egr,buji,buji kablosu, kelebek boğazı, lpg enjektörü, lpg basıncı..... v.s. gibi. bazı arkadaşlarımız bu sorundan dolayı arabasını bile sattı. eğer bize kesin bir çözüm yolu üretebilirseniz çok seviniriz.

yunus_polis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam 2005 model astram var atıker taktırdım tekleme yapmaya basladı sonrada arıza lambası yandı tupden once yokdu tupu taktırdıkdan sonra oldu ustalalara goturdum tesısat dedı ama takan yer sorun arabada dıyor ne yapmalıyım

immortal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadarşım bendede vectra c var aynı sorun bendede oldu lpg densonra ustay agötürdüm lpg takıldıktan sonra ilk kullanıda bobinleri yakıyomuş onların değişmesi gerekirdedi haberiniz olsun hemen yaptırmanızı tavsiye ederim motoroda zarar veriyo yakıtta baya artıyo

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TSİ lere .valonin die bir marka üretmiş.onay bekliyorlarmış.Araba direk lpg ile çalışıyormuş direk yakıt püskürtmeli imiş.Adı da;
LPDİ fiyatı yaklaşık 3.500 küsür euro.Bu sistem türkiyeye nezaman gelir.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eğer Lpg ile ilgili sormak istediğiniz bir soru olursa, yada yaşadığınız ama çözümü bir türlü bulamadığınız sorunlarınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Lpg li araçların çok sık yaşadığı ve bir türlü net çözüm bulunamayan, sabahları geç çalışma problemi hakkında bilgi verebilirmisiniz? Tabiki klasik cevaplar dışında...

cemalezel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model otomatik opel corsa aracıma anlaşması olduğu için ve +2 yıl garanti yaptırdığım için landirenzo lpg taktırmak istiyorum.landirenzonun 1-2 çeşiti varmış.Lpg servisine sorduğumda 1.750 TL montaj, 350 TL de ruhsata gittiği belirtildi.Fiyat makülmü, landirenzonun hangi modelini taktırmam lazım.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model otomatik opel corsa aracıma anlaşması olduğu için ve +2 yıl garanti yaptırdığım için landirenzo lpg taktırmak istiyorum.landirenzonun 1-2 çeşiti varmış.Lpg servisine sorduğumda 1.750 TL montaj, 350 TL de ruhsata gittiği belirtildi.Fiyat makülmü, landirenzonun hangi modelini taktırmam lazım.

landirenzo nun omegas kitini inceledim ben,özellikle BOSCH marka enjektör
kullanan tek model bu imiş,ayrıca malzeme kalitesi benim gözüme bazı markalara oranla çok daha iyi göründü ama ben LPG ye tümde karşıyım bunuda belirteyim..

kısa mesafe ve soğuk havalarda hiç mantıklı değil bence..birde şansa çıkabilecek arızalarla boğuşursanız arabanızdan soğursunuz..işçilikte çok
önemli,ustayıda iyi seçeceksiniz:(