>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler DERMAN

harika gerçekten takdire edilecek bir çaalışma biz opelcileri piyasadaki aç gözlülerden kurtarmış fiyatı inşallah yükselmez hatta piyasaya düşürmez fiyatı yükselmezsin diye temenni ediyor teşekkürler kardeşim

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marıkan ve mokıa bu işin ne kadar zor olduğunu anladınızmı . siz ne kadar parayla satma paylaş dediyseniz bana, aynısını siz yapmaya başladınız. arkadaşlar insan emek sarf edince karşılığını almak istiyo tabi ve bunun adı da ticaret oluyo. umarım herşeyin bir bedeli ve maliyeti olduğunu anlamışsınızdır. ben yapıp starken bana kızıyordunuz .burası paylaşım sitesi parayla olmaz diye. benim için farketmez ben yaptım kullanıyoırum ve 1 yıl oldu. henüz kullanamayan arkadaşlara verin devre şemasını ve hex yazılımınıda millet rahat bi nefes alsın. saygılar.

biz sana bedava ver demedikki... yazılanları okumamışın bile... sdc çok pahalı dedik...

iyi ki yapmışın walla kumandayı:D yaptın yapalı dilinden düşürmedin...

sen sdc kumanda yapmışın.. ben bi çok uygulama yaptın aracıma.. neyin zor veya kolay olup olmadığını senden çok daha iyi biliyorum...

lütfn artık bu konuyu da kirletme...

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Ethem Bizim yaptığımız senin yaptığından farklı.
Amacımız pioneerin kumandasını söküp direksiyona takıp 150-YTL istemek değil. ( + Biz sana yapma demedik emek vermişsin ama saygım var ama gel haydi diyarbakırdayım nası takacaksın benim araca onu.)

Biz araca zarar vermeden tek bi kablo kesmeden Orjinal bi çözüm üretmeye çalıştğmızı defalarca söyledik.

Mesele paylaşmamak değil. Konuyu mesajları tam okuyun lütfen.
önceki konuda yardımcı olmayan arkadaşların burada bu şekilde konuşmaya hakkı yok
Eger yardımcı olsaydınız her şey daha farklı olurdu.
yazılanları tam okuyun

Benim derdim değil ben orjinal teybe giriş yapıp mp3 bagladım onu kullanıyorum. Sırf aux girişi projesinden sonra bi kaç arkadaş yapabilirmisin diye PM attığı için kendi aracımı söküp soruna çözüm aradık ve bahsi geçen rakam da çok basit bi rakam ve opelim.net üyeleri için sadece, O rakam için bu şekilde msj dahi yazmanıza değmez. Alıp kendiniz yapacak olsanız bile zaten emek zaman cebinizden o rakamdan fazlası girer
Bu bu şekilde anlaşılıyosa
Mod arkadaştan tan konuyu kaldrmasını isteyeceğim.

>> LİSTE....de olan 1-( mustafa ) 2- ( Hakan ) 3-(bulent)
paşka talep yoksa pazartesi görüşelim.
Ona göre malzeme sparişi verilecek. Daha sonra isteyen olursa gecikebilir.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
marıkan lütfen terbiyeli konuş kirletme falan.... bende ağır konuşmaya başlayacağım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
marıkan şunuda unutma çok bilen çok yanılır.......

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi pioneer in 6850 modelinde aux girişi var ipod bağlantısı için(kulaklık çıkışına benzer) o çıkışı kullanabilirmiyiz.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi pioneer in 6850 modelinde aux girişi var ipod bağlantısı için(kulaklık çıkışına benzer) o çıkışı kullanabilirmiyiz.
aux girişi olmuyor hocam malesef:( sonu 50 ile biten serilerde W/R jackı yok. ben teybi alırken özellikle dikkat etmiştim W/R girişi olmasına..

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
??????

arkadaşlar konuyu okumayalı baya hararetli yazışmlar olmuş. hayrola neyi paylaşamıyorsunuz ben 450 ytl lik teybi taaaa diyarbakıra yolladım sırf bu sorunu çözelim herkes rahat bir nefes alsın diye ama baktım ki bazı arkadaşların zoruna gitti bu parayla satma işi. emeğin karşılığını istiyor bedavayamı yapsın.

peki arkadaşlar soruyorum size bu yapılana ticaret demişsiniz ama siz böyle bişey yapıp hem zamanınızı hemde paranızı harcasaydınız, cengiz abininde dediği gibi programı yazan kişi vermiyorsa sizdende siteye devre elemanlarını, resimlerini ve programları eklemeniz isteniyor o zaman ne yapardınız mertçe cvp verin.

bence biraz abartıyorsunuz burdan cengiz abi ye rica ediyorum devre elemanlarını ve devre şekillerini foto çekip eklesin bakalım kaç arkadaş marifetini gösterip yapacak.hem 60 ylt çokmu sizce nelere para vermiyoruz ki....

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm öncelikle bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ediyorum çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler.kafama takılan bir soru oldu sormadan geçemeyeceğim,tanıtım videosunu izlerken yol bilgisayar ekranında yapılan değişiklikleri göremedim mesela cd'den parça değişimi veya radyo frekans değişimi gibi özellikler varmı onu merak ettim,saygılarımla.