>>> Evet Arkadaşlar Direksiyon Kumanda Sorununuzu çözüyorum..

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Evet remote control teyp açıldığında uzal sistem kontrolü için 12V çıkış olarak ta kullanılabiliror. Bizim orjinal yetp te ise direksiyondaki led leri yakmak için kullanılıyor. Tabirler çok yakın. hepsine remote control diyolar.
Remote control yazıpta ölçtüğünüzde 5V gördüğünüz bi uç var ise O remote control ucudur.

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
url

benim teybin arkası aynen böyle buna uyarmı acaba??

ramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam
cengiz direksiyon kumandasıyla ilgili bir gelişme varmı? Malum aux için epey ugraşdım muavfak olamadık.belki boyle bir çözum herkes için kolaylık olacaktır.ayrıca maddi menfaat gutmediğin bu çalışmalırın için ayrıca teşekkurler.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Aynen uyar oguz... zaten altaki resimdeki sterio jakı oraya takıcaksın olay bitecek
Teşekkürler ramazan kumanda bitti direksiyondaki tuşlarla çalışıyor. Sadece elimde ki değerler ile pratikteki değerlerde ufak oynamalar olablir çek etmek için teyp yok. Burada bana yardımcı olacak kimse çıkmadığı için uzadı. Bende pioneer vadı torpido filan CD doluydu. sonra onu söküp orjinal teybe mp3 player bagladım. CD leri boşalttım. teybi de gönderdim Şimdi yeniden teyp almakta anlamsız geliyor.
2, 3 günlüğüne teybin bana gönderebilecek bi arkadaş olursa dönüşte ünitesi ile birlikte geri gönderrim. Sadece araca takılıp yapılan ara interfeyz ünitesine baglanacak son hassas ayarlar yapılıp kapanacak ve Bu soruna da nokta konmuş olur. Sonra tüm akadaşlar faydalanabilir.

Ünite altaki ünitenin aynısı oldu. Teybin arkasında bukadar bi kutu olucak tak kullan oldu.
swi-ps.jpg

Ayrıca teyplerinde SDA ve SCL çıkşı olanlar ekranlarını da baglayabilirler. Aşağıda Pioneer KEH-M1066ZRN arka soket ekran baglant çıkışı gözüküyor.
cardis8.gif

2 - SDA
3 - SCL
5 - MRQ

Son düzenleme:

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi eğer istersen ben teybi sana yollayabilirim. pazartesi yada salı kargoya veririm ankaradan adanaya gelmesi 1 günü bulur.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
ARKADAŞLAR BU GÜNÜN TARİHİNİ YAZIN Bİ KENERA...
28.AGUSTOS.2008 PERŞEMBE

OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ... HEPİNİZİN GÖZÜ AYDIN..

( Oguz arkadaşımız Teybini gönderdi bu sabah aldım teybin arkasından devreye baglandı ve Sorunsuz çalışıyor. )
Kullanılan Teyp. DEH-P4800MP

KONTROLLER.
VOL +
VOL -
BAND FM-1 FM2

SEEK +
SEEK -
CD - TUNER CHANGE

-------------------------------------------------
Şimdi ilk devreyi kullanma ayrıcalığı Oguz arkadaşımızın elimdeki malzemeler ile ilk onun devresini yapıyorum. Teybi ile birlikte göndereceğim.

Devrenin opelim.net üyeleri için maliyeti 60-YTL civarında olucak. Tam maliyet çıkarmadım. Ama Kullanmak isteyen arkadaşlar için parça siparişinde bulunacağım. Ona göre isteyen arkadaşlar bana ulaşsın ona göre parça sparişi vereceğim.
yada alta liste 1-2 ve adet diye liste oluşturun o listeye göre sıraya alalım.

img5154an8.jpg

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepimizin gözü aydın

Evet arkadaşlar Cengiz Abi büyük bir başarı göstererek direksiyondan kumanda olayını bitirdi.Kendisine burdan teşekkürlerimi iletiyor ve daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi gözümüz aydın...

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte azmin zaferi :) beni de sıraya yazar mısınız? ohh be kurtuldum kasetçalardan...