Vectra B Cd çalar tavsiyeleriniz ?

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
Vectra B car 400 teybim var.Önceden kaset yardımı ile telefondan mp3 açıyordum ne güzel geziyorduk. Taa kii kasetcalar bozuldu bu kezde, butun aksilikler bizi bulur zaten..:mad: bende artık sinirlendim bu kadar orjinalliğe son dedim ;)

Önceden baktım bi forumda cdr500 satan arkadaşlar var.Ancak şu ki araştırdım belli bi zaman içinde cok bozuluyorlarmış.. Lens sorunu cd okumama sorunu gibi sorunlarla kafamı yormak istemiyorum acıkcası. Öğrenci hali, 300 TL sınırlama ile nasıl bir cd calar alınabilir?

Pioneer düşünüyorum,bu cd calarda usb,aux girişleri olsun sub ve anfi cıkışlarıda olsun.Ancak şu anki koşullarla orjinal kolonlarla ses alacağım,belki ilerde kolon deişimi ve sub'ta eklerim..Orjinal kolonlarla nasıl ses alırım temiz net ses alırmıyım? Sizce nasıl cd çalar düşünmeliyim önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Önceden orginal olsun dedim pc uyumlu direksiyon kumandası olsun dedim ama cdr500 ün problemlerini duyunca sanki hevesim kactı..Hem cd calarında kumandaları olabiliyor pcde öyle kalsın, olmadı mokia arkadaşımızın direksiyon kumanda sistemini deneriz..

Bir el atın arkadaşlar gercekten kafam karıştı :eek:

Son düzenleme:

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gel sen orjinal track çaları al kullan kardeşim hiç olmazsa direksiyon kumandan filanda olur öbürleri bu kadar rahat olmaz

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mokia'nın pioneer kumanda adaptörü var ;)

Pioneer model nosu 6000 üstü olanları tavsiye ederim, şahsen ben de pioneer kullanıyorum.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DEH 5250 kullanıyorum çok şık vede konsola çok güzel oturdu 7250 de olabilir aralarında fazla bi fark yok özellik açıısndan