>>> Evet Arkadaşlar Direksiyon Kumanda Sorununuzu çözüyorum..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi değerleri ölçtüm..

SRC on-off = 1.24K
Yukarı tuşu( kanal ileri, parça değiştirme)= 6.72K
Aşağı tuşu (kanal geri, parça değiştirme)= 9.35K
Vol + =16K
Vol - = 22 K
Att( Ses kısma)= 3.92 K

abi dirençler hassas değil. yani bunlar en makul değerler. artı eksi 1-2 k farketmiyo..

ileri ve geri butonları yok:( frekans sardırmıyo yani:(

eğer bana bir adet programlanmış pıc yollarsan ben deneyeym abi hemen..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dostum maalesef ben Bolu'dayım.Keşke sana yakın bir yerde olsaydım.Birlikte müthiş şeyler çıkardı ortaya.Ha birde arkadaşlar 6850 de kablolu remote kontrol yok.
özellıklerde yazıyo var gozukuyo kablolu kablosuzmu remote kontrol ben de anlamadım :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
11457443_0.jpg

• MOTORİZE ÖN KAFA
  • 17 TANE ANİMASYON GÖRÜNTÜLÜ.
  • 2 ANFİ ÇIKIŞLI + 1 SUBWOOFER ÇIKIŞLI.
  • I POD BAĞLANABİLİR ÖZELLİKLİ.
  • SIFIR AMBALAJINDA.
  • KUMANDALI.
...ÖZELLİKLERİ...

MOSFET 50W x 4

MP3 / WMA / FM

iPod® direct control

USB adapter ready

WAV file playback

BMX (Bitmetric Equalizer)

EEQ
  • 5-mode preset equalizer
  • 2-mode custom preset equalizer
  • 7-band digital graphic equalizer
  • Bass Boost
  • 2-way crossover: HPF / LPF
  • 3-mode selectable loudness

Rotary Commander

Direct Sub Drive

3 RCA pre-outs (front+rear+subwoofer)

Spectrum analyzer

Multi-language display

Remote Controller

AUX-in (rear)

Flap face

cengiz abi benimki bu model rds olmuyan Remote Controller özelligi varmiş
bilhan aynısımı senınkı :sorry:

bilhan14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım benimki de aynısı.Fakat kablolu kumanda girişi yok.Özellikleri aracında 'Hard-wired Remote Input' gibi bir tabir bulunması gerekiyo kablolu kumanda girişi için.Ya da Wired remote input.6850 de yalnızca remote control özelliği var.Yani kablosuz uzaktan kumanda.Malesef durum bundan ibaret.Çünkü teybin arkasına baktım.Ne soketli kumanda girişi ne de kablo var.Ben teybimden memnunum,bu yüzden diresiyon içine taktığım uzaktan kumanda modülüyle idare edicez artık.Birde bunlarla uğraşırken teybin arkasında kısa devre oldu ve aracın teybin arkasındaki kırmızı kablosuna elektrik gelmiyo ve araç ön gövdeden elektrik gelmiyo gibi bir hata veriyo sürekli.Arızayı sildiriyorum tech2 ile ama yine aynı hatayı veriyo bir süre sonra.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardım bekliyorum.Acaba beyne mi zarar verdim.Bu kablonun gittiği yeri bulmak için torpidoyu bile sökmeyi düşünüyorum neredeyse.Ama beyinle bağlantılı olduğu kesin.Yardım arkadaşlar.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşım benimki de aynısı.Fakat kablolu kumanda girişi yok.Özellikleri aracında 'Hard-wired Remote Input' gibi bir tabir bulunması gerekiyo kablolu kumanda girişi için.Ya da Wired remote input.6850 de yalnızca remote control özelliği var.Yani kablosuz uzaktan kumanda.Malesef durum bundan ibaret.Çünkü teybin arkasına baktım.Ne soketli kumanda girişi ne de kablo var.Ben teybimden memnunum,bu yüzden diresiyon içine taktığım uzaktan kumanda modülüyle idare edicez artık.Birde bunlarla uğraşırken teybin arkasında kısa devre oldu ve aracın teybin arkasındaki kırmızı kablosuna elektrik gelmiyo ve araç ön gövdeden elektrik gelmiyo gibi bir hata veriyo sürekli.Arızayı sildiriyorum tech2 ile ama yine aynı hatayı veriyo bir süre sonra.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardım bekliyorum.Acaba beyne mi zarar verdim.Bu kablonun gittiği yeri bulmak için torpidoyu bile sökmeyi düşünüyorum neredeyse.Ama beyinle bağlantılı olduğu kesin.Yardım arkadaşlar.
remote kontrol yok anladım sagol bılhan insallah sorunu cozersın kardeşim karişik senin iş:)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybin arkasındaki remote kontrol yazan mavi uca babam +12V besleme girmiş. ya yol bilgisayarında tarih görünsün die yada antene besleme gerilimi gidiyo. babamda tam hatırlamıyo:D yani kumanda için değil o uç anlaşılan

bilhan14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin arkasındaki mavi uç normalde amfi ya da otomatik anten kumanda kablosu.Teyp açılınca bağladığınız cihazi 12v verek tetikliyo.Kablolu uzaktan kumanda yalnızca jack la oluyo pioneer lerde.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin arkasındaki mavi uç normalde amfi ya da otomatik anten kumanda kablosu.Teyp açılınca bağladığınız cihazi 12v verek tetikliyo.Kablolu uzaktan kumanda yalnızca jack la oluyo pioneer lerde.

evet hocam doğru sölüyosun. elektrikli anten içinmiş. sanırım babamda orjinal anten için bağlamış