>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

ferit_75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Cengiz bey Aracım Opel Astra H Essentia Teyp olarak Pioneer DEH-X3650UI modeli direksiyon kumanda ünitesi olurmu olursa ne kadar acaba fiayatı sizden temin edebilirmiyim ? teyibin arkasında w-r cıkısı var

Usta63

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

OPEL PIONEER + SONY DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ... HEPİNİZİN GÖZÜ AYDIN..

VIDEO İZLE
( Video da biraz Uçak sesi oldu K.bakmayın )

Extradan DEH-3000UB nin Video su da var Buradan izleyebilirsiniz

http://video.google.com/videoplay?docid=-8079495464596934812

( Buda guugil Serkan arkadaşımızın teybi.)

( Oguz arkadaşımız Teybini gönderdi bu sabah aldım teybin arkasından devreye baglandı ufak ayarlamlar yapıldı yazılım da değişiklikler yapıldı ve Sorunsuz çalışıyor. )
Oguz bu arada senin teyp meşhur oldu :)

Kullanılan Teyp. DEH-P4800MP

Aracınızda hiç bir kablo kesmeden teybinizin arkasından 3 adet baglantı yapacaksınız. ( + , GND ve Dieksiyondan gelen uca )

Yurtdışında satılan Orjinal Aparatların aynısı
ÜNİTE RESMİ VE BAGLANTI ŞEKLİ. Teybin arkasında bukadar bi kutu olucak ve pioneer soketinizin üzeine kalayca 1dakika da takılacak. Toplam Montaj Süresi MAX sök Tak 5Dk

kontroldevremo6.jpg

████████████████████████████████████████████ PIONEER REMOTE CONTROL UNIT

KONTROLLER.

VOL +
VOL -
BAND FM-1 FM2 WM

SEEK + ( CD modunda Parça İleri )
SEEK - ( CD modunda Parça Geri )
CD - TUNER CHANGE ( CD - Tuner Change tuşu ile "0" teybinizi direksiyondan açıp kapayabilirsiniz...

Evet SONY içinde aparat tamam arkadaşlar.
Baglantı şekli ve videosu alta.
Hayırlı olsun Adem

Kullanılan teyp ve aparat Teyp: Sony CDX-GT710

attachment.php

Baglantı şekli

attachment.php

VIDEO

http://www.izlesene.com/video/arabalar-opel--sony-direksiyondan-kontrol/1758405
-------------------------------------------------

Şimdi ilk devreyi kullanma ayrıcalığı Oguz arkadaşımızın elimdeki malzemeler ile ilk onun devresini yapıyorum. Teybi ile birlikte göndereceğim.

Devrenin opelim.net üyeleri için maliyeti 60-YTL civarında olucak. Tam maliyet çıkarmadım. Ama Kullanmak isteyen arkadaşlar için parça siparişinde bulunacağım. Ona göre isteyen arkadaşlar bana ulaşsın ona göre parça sparişi vereceğim.

isoketqo4.jpg

████████████████████████████████████████████ PIONEER REMOTE CONTROL UNIT

soketcd7.jpg

Her türlü soru ve düşüncelerinizi buraya yazabilir
İsteyen arkadaşlar özel msj ile bana ulaşabilir

Bugüne Kadar Aparat Alıp Kullanan Tüm Arkadaşlara DUYURU

Aparatınızın sadece teyp açıkken çalışamsı için Remote system çıkışından beslemesini almanızı öneriyordum.

Yalnız bu durumda teybiiniz kapalı iken aparat da çalışmadığı için direksiyondan teybinizi açamıyordunuz.

Dileyen Arkadaşlar Aparatlarının beslemesini Mavi Remote System ucundan söküp. Kontak beslemesi olan SARI uca baglarlar ise Kontagı açtıktan sonra diledikleri zaman Normalde CD-TUNER-AUX geçişi yaptığınız 0 tuşu ile teyplerini açıp kapayabilirler

Yolda giderken teybinizi kapatmak için 0 tuşuna 3 sn basılı tutarsanız teybiniz kapanır. ( Bu fonksiyon şu anda devrede olması gerekli zaten )

Kullanımı buradan izleyebilirsiniz
VIDEO: http://www.izlesene.com/video/arabal...kapama/1083604
Slm nasıl iletişim kurabilirsiniz bizimle

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Nasıl yardımı olabilirim özel mesajlardan ulaşabilirsiniz