>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Sanırım pic kullanarak yaptınız pic in içine attığınız .hex dosyalarını burada paylaşabilirsiniz devre şemasını da verirseniz gayet de güzel yapılabilir. Ben sizin satış yapmanıza hiçbirşey demiyorum ama devreyi ve gerekli dosyalarını paylaşırsınız yapamayan arkadaşlara satarsınız yapanlar da kendileri yaparlar.

Mahir anlatamıyorum galiba yazılım dosyası yazılım yazan arkadaşta bana vermiyor. parça başına ücret istiyor.
+ benim amacım satış yapmak değil ama iş oraya gidiyor. Her emeğin bi karşılığı var.
Anlıyosan önceki açılan konuya sende bi el atsaydın da böyle şeylerle ugraşmasaydık. Ama nedense herkes hiçbişey yapmadan hazıra konmak istiyor.

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lütfen biraz anlayışlı olalım. cengiz emek vermiş birşeyler üretmiş. boş verin herkez kendi işini yapsın. forumda kaç kişi anlar mahir in bahsettiği .hex dosyasından pic ten. anlasa bile entegre ve eprom lara proğram atmak için özel okuyucu cihaz alması gerekir. o cihaza proğramı ellemi yazacağız. sadece bu cihaza proğram atmak için bir cihaz almak gerekiyorsa neden boşuna para veresiniz. bırakın bu işi bilenler yapsın. cengiz abi yanındayım devam abi

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahir anlatamıyorum galiba yazılım dosyası yazılım yazan arkadaşta bana vermiyor. parça başına ücret istiyor.
+ benim amacım satış yapmak değil ama iş oraya gidiyor. Her emeğin bi karşılığı var.
Anlıyosan önceki açılan konuya sende bi el atsaydın da böyle şeylerle ugraşmasaydık. Ama nedense herkes hiçbişey yapmadan hazıra konmak istiyor.

Senin durumunu anladım yazılımı yazan arkadaş bu forumdan mı ? Ben yazılım yazmayı bilsem hemen yardım ederdim ama yazılımın nasıl birşey olacağını bana anlatırsan başkalarına yazdırabilirim ve herkesle paylaşırız

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Senin durumunu anladım yazılımı yazan arkadaş bu forumdan mı ? Ben yazılım yazmayı bilsem hemen yardım ederdim ama yazılımın nasıl birşey olacağını bana anlatırsan başkalarına yazdırabilirim ve herkesle paylaşırız

Arkadaşım onu mustafa arkadaşımız denedi ama değerler tutmuyor.
her şey normal çalışırken oguz arkadaşımız teybi gönderdikten sonra bile 3 kez yazılım değişti. 1 aydır uğraştığım için biliyorum yazılımı oturtmak tarifle yazılacak kadar basit değil.

Son düzenleme:

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım pic kullanarak yaptınız pic in içine attığınız .hex dosyalarını burada paylaşabilirsiniz devre şemasını da verirseniz gayet de güzel yapılabilir. Ben sizin satış yapmanıza hiçbirşey demiyorum ama devreyi ve gerekli dosyalarını paylaşırsınız yapamayan arkadaşlara satarsınız yapanlar da kendileri yaparlar.

Benimde anlatmaya çalıştıgım buydu...

mokia kardeşim kaç gündür emek veriyor bu işe biraz saygı duyuyorsanız sataşmadan birşeyler öğrenmeye çalışın. ayrıcı her işi herkes yapamaz. sana açık kalp ameliyatını anlatsam gidip milletimi doğrayacaksın kayhan kardeş.

Arkadaşım burada kimse profluk taslamıyo, ki sende 29 yaşında kalkıpda kalp amelyatı yaptıgın palavrasına girme;)

Burası Opel marka otomobiller için paylaşım ve muhabbet sitesi, herkezin buraya takılma sebebi belli... Ortak noktalarımız var bunu kalkıp otomobil dışında örneklendirme;)
Arkdaş paylaşır beceren yapar, beceremeyen yaptırır...

Bunu ilk kez yazdın yada ben ilk kez okuyorum...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler süper bir sorunu çözmüşsünüz ellerinize sağlık

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pıc programını bende yazdım ama öle hemen olmuyo. şase işin içine girince değerler sapıyor. bu yüzden cengiz abi biraz fazla uğraştı. daha önce de sürekli görüşüyoduk cengiz abiyle. pıc yazan arkadaşı programı vermemiş. art niyet aramayın. emek sarfedildi. amaç kar etmek olsaydı herkesin sattığı fiyattan satardı forumda. bizde kuzu kuzu alırdık.. ama ufak bi meblağ (kar amacı olmayan) çıktı diye olayı çarpıtıyorsunuz... emeğe saygı lütfen...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cengiz abi neyin ne oldugunu biliyoruz emege gecen arkadaslarımıza tesekkur ediyorum belkı benım 6850 işime yaramdi ama diger modellere yarayan arkadaslar adina cok sevindim teyibi degişince bende bu devreyi sizden yapmanızı ıstıcem basıt ıslem degıl cok alangırılni iş cözdunuz cengiz abi ellrınıze saglık ;)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
marıkan ve mokıa bu işin ne kadar zor olduğunu anladınızmı . siz ne kadar parayla satma paylaş dediyseniz bana, aynısını siz yapmaya başladınız. arkadaşlar insan emek sarf edince karşılığını almak istiyo tabi ve bunun adı da ticaret oluyo. umarım herşeyin bir bedeli ve maliyeti olduğunu anlamışsınızdır. ben yapıp starken bana kızıyordunuz .burası paylaşım sitesi parayla olmaz diye. benim için farketmez ben yaptım kullanıyoırum ve 1 yıl oldu. henüz kullanamayan arkadaşlara verin devre şemasını ve hex yazılımınıda millet rahat bi nefes alsın. saygılar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ve ayrıyeten benim taktığım devre tüm pioonerleri kumanda ediyor. benim kullandığım mp3 playerde pioneer 6850 ve 1 yıldır problemsiz kullanıyorum.

Son düzenleme: