>>> OPEL SONY DİREKSİYON KUMANDA Sistemi 2010 ( VIDEO )

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir yardım etseniz ben bu teyipten internette bulamadım nerden bulurum ben bu teybi

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar isteğiniz üzerine bi parti daha hazırlıyorum
Kumandalar bu hafta içinde tamamlanıyor.

Sınırlı sayıda var.
Düşünen arkadaşlar bana özelden ulaşsın.

Matrak...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bugün Sony CDX-GT28 Modelini Aldım Araç Opel Zafira acaba senin aparat ile kumandadan yönetebilir miyiz uyumlu mu acaba

Matrak...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Zafira (2004) 1.6 Elegance - Teyp CCR 600 abi ama can bus ne tam olarak bilmiyorum

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Cengiz beyin fiyatları pahalı diye bir iddiam yok.Hatta kendisini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Düşüncem acaba bu aparatı daha düşük maliyetlerle elde edip daha çok kişiye faydalı olabilirmiyiz diye.Arkadaşın maliyet fiyatı gerçekten yurtdışı fiyatlarına göre çok iyi.Amaç daha iyiye ulaşmak,opelci arkadaşlarımızın külfetini hafifletmektir.

valla bende pionner 2900 vardı ona uıydurmak için cengiz bana netten çok yartdım etti o söyledi ben devrede değişiklik yaptım (2900 da sıkıntı çıkarmıştı modelden dolayı) şimdi sony teyp aldım şimdide onu değiştiriyoruz bakalım...bence 60 lira çok bir rakam değil hem sonradan aldığınız teknik desteğide hesaba katarsanız (malı sattım işim bitti, şeklinde kesinlikle davranmayan bir arkadaştır.)