Antifriz değişimi video lu Opel Astra Vectra Corsa vs.

cradances

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kış ayının gelmesi ile birlikte hepimizin aynı ortak noktası antifriz değişimi.
Size nette bulduğum antifriz değişimi ile ilgili bir video paylaşmak istedim.
Lütfen bu işlemi yaptıktan sonra aracımızın ısınıp fan açmasını ve kendi havasını almasını beklemeliyiz. (Opel Petrol Ofisi yağ ve Antifrizini destekliyor.)

http://www.youtube.com/watch?v=ubI9HeCh-E4

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kış ayının gelmesi ile birlikte hepimizin aynı ortak noktası antifriz değişimi.
Size nette bulduğum antifriz değişimi ile ilgili bir video paylaşmak istedim.
Lütfen bu işlemi yaptıktan sonra aracımızın ısınıp fan açmasını ve kendi havasını almasını beklemeliyiz. (Opel Petrol Ofisi yağ ve Antifrizini destekliyor.)

http://www.youtube.com/watch?v=ubI9HeCh-E4

teşekkürler paylaşım için... şahsi görüşüm petrol ofisi kendi kullansın o yağ ve antfrizlerini.... motor yağını vectrada yıllar önce kullandım yarım saat sonra castrole geri dönmüştüm çıkan seslerden dolayı...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Güzel bir paylaşım olmak ile birlikte tüm araçlar da bu musluk yok. Kendi değiştirmek isteyen arkadaşlar musluk olmayan araçlarda musluk aramasınlar. ;)

cradances

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petrol ofisi OMV ye geçtikten sonra tüm sistemini malını değiştirdi. Kendim Petrol Ofisi' nde personel müdürü olarak çalışıyorum. Opel GM yağ ve diğer ürünlerin arkasında Petrol Ofisi nde doldurulmuştur yazar dikkatinizi çekerim.
Yağ katkısı mazot Temizleme Motor temizleme vs. Tüm ürünlerde de desteklediği Alman Malı Würth vardır servislerde.

Castrol yağları da BP nin ürünüdür. ELF ise Total.
Kalite derseniz MOBİL1 dir her daim. Viskozite ve Tam sentetiğini %100 kanıtlamış marka.

Musluk olayına gelince Şahin doğan dahil tüm arabaların genelinde ya musluk yada ufak dönen tıpa vardır radyatör kısmında boşaltmak için. bulamadıysanız yada yoksa radyatörün alt kısmında ki hortumu sökerek te boşaltma işlemi yapabilirsiniz.