>>> OPEL SONY DİREKSİYON KUMANDA Sistemi 2010 ( VIDEO )

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Evet SONY içinde aparat tamam arkadaşlar.
Baglantı şekli ve videosu alta.

Kullanılan teyp ve aparat Teyp: Sony CDX-GT710
attachment.php

Baglantı şekli
attachment.php

VIDEO
http://www.izlesene.com/video/arabalar-opel--sony-direksiyondan-kontrol/1758405
http://www.youtube.com/watch?v=3Ee4uK4jAFE

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey elinize sağlık. Benim bir sorum olacak. Daha önce Pionnerlar için sonu 00 olanlara uyuyor gibi bir genelleme yapmıştınız yani W/R girişi olması yeterli demiştiniz. Sony de durum nasıl. Bunda da genelleme var mı acaba yoksa sadece W/R girişine mi bakmamız gerekecek.
Emin olun şimdi onlarca kişi Sony nin bu modeline uyar mı uymaz mı diye sorular soracaktır.
Saygılar...

Önceki konuda da sordum ama ilginizi çekmedi herhalde :)

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey elinize sağlık. Benim bir sorum olacak. Daha önce Pionnerlar için sonu 00 olanlara uyuyor gibi bir genelleme yapmıştınız yani W/R girişi olması yeterli demiştiniz. Sony de durum nasıl. Bunda da genelleme var mı acaba yoksa sadece W/R girişine mi bakmamız gerekecek.
Emin olun şimdi onlarca kişi Sony nin bu modeline uyar mı uymaz mı diye sorular soracaktır.
Saygılar...

Önceki konuda da sordum ama ilginizi çekmedi herhalde :)
öncelikle avatarımı almışsınız. onu yakaladım :D:D:D:D

onceleri pioneerde 50 ile biten modellerde WR jakı yoktu. ama artık yenilerinde var. yani artık sonu 50 veya 00 ile bitsin WR jakı var. onemli olan olan jakın voltaj degerleri.

sanirim cengiz abinin yaptiklari 5 volt.
yani WR varsa ve aparata uygunsa model fark etmez.

detaylı bilgiyi Cengiz abi verecektir

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
öncelikle avatarımı almışsınız. onu yakaladım :D:D:D:D

onceleri pioneerde 50 ile biten modellerde WR jakı yoktu. ama artık yenilerinde var. yani artık sonu 50 veya 00 ile bitsin WR jakı var. onemli olan olan jakın voltaj degerleri.

sanirim cengiz abinin yaptiklari 5 volt.
yani WR varsa ve aparata uygunsa model fark etmez.

detaylı bilgiyi Cengiz abi verecektir
Avatar ve yorum için teşekkürler :D

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi günler, Sitenize yeni üye oldum.Ben de bir opel kullanıcısıyım. İzmir'de ikamet etmekteyim.Umarım forumda birbirimizle bol bol bilgi alışverişinde bulunur,yardımlaşırız.Bu arada mokia adlı arkadaşın direksiyon çözümü konusundaki çalışmaları gerçekten güzel.Hoşuma gitti.Ben de konuyu geliştirmeye çalışacağım. Arkadaş aparatın maliyetinin 60 tl olduğunu belirtiyor.Eğer bu maliyet fiyatı daha aşağılara çekilirse daha çok kişinin faydalanabileceğini düşünüyorum.Herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim teybe nasıl bir direksiyon kumandası olur bi yardımcı olurmusun? jvc kd-lh 915 teybim.şimdiden teşekkürler...saygılar...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi günler, Sitenize yeni üye oldum.Ben de bir opel kullanıcısıyım. İzmir'de ikamet etmekteyim.Umarım forumda birbirimizle bol bol bilgi alışverişinde bulunur,yardımlaşırız.Bu arada mokia adlı arkadaşın direksiyon çözümü konusundaki çalışmaları gerçekten güzel.Hoşuma gitti.Ben de konuyu geliştirmeye çalışışacağım. Arkadaş aparatın maliyetinin 60 tl olduğunu belirtiyor.Eğer bu maliyet fiyatı daha aşağılara çekilirse daha çok kişinin faydalanabileceğini düşünüyorum.Herkese kolay gelsin.

Bende izmirdeyim,geliştirdiğin bi konu olursa haberim olsun.beraber alırız olmazsa.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz yapmadığı zamanlar ben yurtdışından almıştım 1 adaptör... ben 2. el denk düşürüp aldım ama 0 fiyatları 100 liradan pahalıydı... bence fiyatı çok uygun...