Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

adRe J link' Alıntı:
Senin örümcek plaka ne alemde kardeşim oguzhan 1 tüp sicak silikon kullandi ona :)

Valla taş gibi oldu kardeşim sonunda düzen tutacak gibi :D 5. Defa falan yapıştırdık heralde :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Valla taş gibi oldu kardeşim sonunda düzen tutacak gibi :D 5. Defa falan yapıştırdık heralde :D
Asıl bakayım tampon geliyorsa olmuştur :)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyvah ki eyvah şimdi çayyolunda Sis + Led gezenlerin sayısı artacak... Hemen buna çözüm bulmalıyım  battle_Teroriste  battle_Teroriste
Hayırlı uğurlu olsun beyler Allah ağzınızın tadını bozmadan araçlarınızı sürmeyi nasip etsin...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
eyvah ki eyvah şimdi çayyolunda Sis + Led gezenlerin sayısı artacak... Hemen buna çözüm bulmalıyım  battle_Teroriste  battle_Teroriste
Hayırlı uğurlu olsun beyler Allah ağzınızın tadını bozmadan araçlarınızı sürmeyi nasip etsin...
Amin Allah razı olsun kardeşim :) Artık arkandan birileri çakarları açıyorsa anlarsın kim olduğunu :) Bende Navili Sport Stil görürsem haber veririm :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

harunhoca link' Alıntı:
Nası yani exclaim orijinal çakıyor mu öyle questionnn

Hocam malesef araçlarımız edition aslında buna hiç üzülmüyorum 24 yaşımda Allaha çok şükür ki 45.000 TL lik araca sahibim kendi helal kazancımla bunu aldım ailemin varlığı falan değil ileride daha iyilerini alabilirim inşallah nasip olursa :) Birikimim ile Sport yada Cosmo donanım alıp kafam rahat binmeyi çok istedim ama şöyle bir duraksadım önümde evlilik var yarın ne olacağı belli olmaz diye bizimkisi modifiye falan değil sadece aracımızda olmasını isteyipte yapamadığımız şeyleri ufak tefekte olsa orjinaline benzetmek :) 1000 TL dedi orjinal sis takımına işçilik dahil yazık günah bu paraya deyip farklı yöntemler araştırdık sonunda belki tıpkısının aynısı değil ama ona yakın ve minimum bütçe ile bunu hallettik. Bizim araçlarda edition donanımda malum orası kara kapak orya sis görünümü vermek edition için orjinallikten daha fazlası demek kara kapaktan her şekilde daha iyi :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Hocam malesef araçlarımız edition aslında buna hiç üzülmüyorum 24 yaşımda Allaha çok şükür ki 45.000 TL lik araca sahibim kendi helal kazancımla bunu aldım ailemin varlığı falan değil ileride daha iyilerini alabilirim inşallah nasip olursa :) Birikimim ile Sport yada Cosmo donanım alıp kafam rahat binmeyi çok istedim ama şöyle bir duraksadım önümde evlilik var yarın ne olacağı belli olmaz diye bizimkisi modifiye falan değil sadece aracımızda olmasını isteyipte yapamadığımız şeyleri ufak tefekte olsa orjinaline benzetmek :) 1000 TL dedi orjinal sis takımına işçilik dahil yazık günah bu paraya deyip farklı yöntemler araştırdık sonunda belki tıpkısının aynısı değil ama ona yakın ve minimum bütçe ile bunu hallettik. Bizim araçlarda edition donanımda malum orası kara kapak orya sis görünümü vermek edition için orjinallikten daha fazlası demek kara kapaktan her şekilde daha iyi :)
+10000 kardeşim. Aynı şekilde. Bu yaşta kendi paranla araç alabiliyor olmanın verdiği haz paha biçilemez. Edition olmuş, Cosmo olmuş başka bir şey olmuş inan çok önemli değil. Aynı zamanda aracına kend istediğin uygulamaları yapabiliyor olmak da çok güzel bir duygu.

Helal olsun.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

adRe J link' Alıntı:
Olmadi alo de konyaya geliyim orada halledelim abi :)
Hafta sonu 2 den sonra musaitim :) hahahaha her zaman beklerim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

adRe J link' Alıntı:
+1000
mucahitduran link' Alıntı:
+10000 kardeşim. Aynı şekilde. Bu yaşta kendi paranla araç alabiliyor olmanın verdiği haz paha biçilemez. Edition olmuş, Cosmo olmuş başka bir şey olmuş inan çok önemli değil. Aynı zamanda aracına kend istediğin uygulamaları yapabiliyor olmak da çok güzel bir duygu.

Helal olsun.
Edition araç kullanıp tekrar edition alan biri olarak şunu söyleyebilirim. Retrofit uygulamalamarla  ugrasmak hep zevk vermiştir.  Bu uygulamada neredeyse orjinaline en yakın uygulamalardan biri olmuş. Tekrar tebrik ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

WeReWoLF link' Alıntı:
Hafta sonu 2 den sonra musaitim :) hahahaha her zaman beklerim.
Ustanı ayarla abi biner trene gelirim bu hafta önümüzdeki hafta sanada uygunsa :)