Astra G Sis Farı Montajı

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Benim sigorta paneli, bugün çektim. Sarı röleler sinyallerin. Sarıların yanındaki ilk röle arka sis, ikinci ön sis rölesi. Yani sağdan 4.
5nci elektrikli aynaların rezistanslarının. En soldaki kornanın, onun yanındaki uzun farların. Takılı olmayan röle ise arka cam sileceğinin. Benim araç sedan olduğu için takılı değil.

Ön sislerin sigortası en üstteki dokuzlu sıranın sağdan üçüncüsü. 15A lik mavi renk sigorta. Sağında 5A solunda 20A var.

Arka sisin sigortası dokuzlu sigorta sırasının üstten ikinci sırasında, soldan ikinci olan. Kırmızı renk 10A olan. Solunda 5A, sağında 30A var.

panel_zps500809c0.jpg

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O resim benim aracin degil. Netten bulmustum. En kisa zamanda eklicem fotoyu

sislere sadece röle aldım sigortası takılıydı ve ön sis in rölesinden arka sis in rölesine köprüleme yaptım şimdi arka sis butonuna basıldığında çalışıyor sıkıntı yok gösterge panelindede ön ve arka sis in simgeleride yanıyor. şimdilik son bir sorum kaldı bugun bi 100 km ye yakın yol yaptım bunun 20km falan sisleri açtımda geldim sonra rölelerine baktım sıkıntı varmı diye her iki rölede ısınmış koku falan yoktu. normalmidir bu durum

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sigorta paneli, bugün çektim. Sarı röleler sinyallerin. Sarıların yanındaki ilk röle arka sis, ikinci ön sis rölesi. Yani sağdan 4.
5nci elektrikli aynaların rezistanslarının. En soldaki kornanın, onun yanındaki uzun farların. Takılı olmayan röle ise arka cam sileceğinin. Benim araç sedan olduğu için takılı değil.

Ön sislerin sigortası en üstteki dokuzlu sıranın sağdan üçüncüsü. 15A lik mavi renk sigorta. Sağında 5A solunda 20A var.

Arka sisin sigortası dokuzlu sigorta sırasının üstten ikinci sırasında, soldan ikinci olan. Kırmızı renk 10A olan. Solunda 5A, sağında 30A var.

panel_zps500809c0.jpg

bu sigorta panelinin aynısı benimkide 5.ci yok elektrikli ayna takmadığım için.geri kalan kısımlar aynı.