Astra j makyajlı Led sis farı montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra j Led sis farı

firstemperor link' Alıntı:
Mustafa kardeşim biraz geç oldu ama elinize sağlık çok iyi olmuş, benimde istediğim bir uygulama ancak antalyada bu işleri yapacak adam yok malesef.
Teşekkür ederim, Ankara'ya yolun düşecek olursa haber verin yardımcı olurum hocam.

ercan_0636 link' Alıntı:
Mustafa hocam  çok harika olmuş, iyi günlerde kullan....bu arada hayırlı yolculuk..
Teşekkürler Ercan abi
hosta link' Alıntı:
Bende gec gordum ....
Emeginize saglik kardesim cok guzel sonuc ortaya cikmis... Masallah kazasiz belasiz kullanirsin insallah.
Saol Volkan, nerelerdesin yahu düğün ne zamandı?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra j Led sis farı

Arkadaşlar Cumartesi günü led sis farını görmek ve montaj yaptırmak isteyenler için öğleden sonra 17-20 arası müsait olacağım, bazı arkadaşlara buluşma sözü vermiştim yarın Atapark'ta görüşebiliriz.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j makyajlı Led sis farı montajı

Yarın degilde önümüzdeki hafta olsaydı katılmayı çok isterdim. Haftaya birkaç uygulama icin Emrah beyin dükkanına gideceğim.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

huseyin0667 link' Alıntı:
Yarın degilde önümüzdeki hafta olsaydı katılmayı çok isterdim. Haftaya birkaç uygulama icin Emrah beyin dükkanına gideceğim.
Başka zaman görüşürüz :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Mustafa geldiğimde emrah da kalmamıştı led. Bi Zahmet sen ayırt. Siyah olanindan. Kurban bayramında taktıralım.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Mustafa geldiğimde emrah da kalmamıştı led. Bi Zahmet sen ayırt. Siyah olanindan. Kurban bayramında taktıralım.
Yavuz siyah güzel olmuyor, krom olanı daha belirgin görünüyor. Siyahın aynasını da siyah yapmışlar hangi akla hizmetse. Gelince görürsün zaten. Yarın söylerim birer takım ayırsın sana.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Gri olanı vardı. Ama emrah illa siyah dedi. Mustafa da siyah taktı deyince ben de aynısını istemiştim. Benim vites altı ve sis kaldı. Onları da kurban da hallederiz inşallah.  Tabi oralarda olursa.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Gri olanı vardı. Ama emrah illa siyah dedi. Mustafa da siyah taktı deyince ben de aynısını istemiştim. Benim vites altı ve sis kaldı. Onları da kurban da hallederiz inşallah.  Tabi oralarda olursa.
Emrah sana siyahı satmaya çalışmış  :D

Abi led küçük ve siyah çok belli olmuyor gündüz. Krom olanı belirgin ve orijinal duruyor.

[img=800x450]http://i.imgur.com/JCsA4hz.jpg[/img]

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa başlığı yeni gördüm, süper iş çıkartmışsanız ve fiyatta bence böyle bir uygulama için oldukça makul

Tebrikler general_Applause