Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
O zaman usta bulup sana dönerim :)
Bul abi haberleşelim bu hafta sonu yada önümüzdeki haftaya hallederiz :) 2-3 gün önceden haber ver bilet falan ayarlayıp benim arabanın anahtarını saklayım :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

adRe J link' Alıntı:
Bul abi haberleşelim bu hafta sonu yada önümüzdeki haftaya hallederiz :) 2-3 gün önceden haber ver bilet falan ayarlayıp benim arabanın anahtarını saklayım :D
Hahahaha son cümleye çok güldüm :)
Tamam ben usta bakayım bugün ve yarın.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

adRe J link' Alıntı:
Hocam malesef araçlarımız edition aslında buna hiç üzülmüyorum 24 yaşımda Allaha çok şükür ki 45.000 TL lik araca sahibim kendi helal kazancımla bunu aldım ailemin varlığı falan değil ileride daha iyilerini alabilirim inşallah nasip olursa :) Birikimim ile Sport yada Cosmo donanım alıp kafam rahat binmeyi çok istedim ama şöyle bir duraksadım önümde evlilik var yarın ne olacağı belli olmaz diye bizimkisi modifiye falan değil sadece aracımızda olmasını isteyipte yapamadığımız şeyleri ufak tefekte olsa orjinaline benzetmek :) 1000 TL dedi orjinal sis takımına işçilik dahil yazık günah bu paraya deyip farklı yöntemler araştırdık sonunda belki tıpkısının aynısı değil ama ona yakın ve minimum bütçe ile bunu hallettik. Bizim araçlarda edition donanımda malum orası kara kapak orya sis görünümü vermek edition için orjinallikten daha fazlası demek kara kapaktan her şekilde daha iyi :)
Senin yaşında aşağı yukarı hiç bir şeyim olmadığı gibi doğru dürüst param dahi yoktu. Dolayısıyla dediğin gibi bu yaşta böyle bir araca sahip olmak senin adına müthiş bir şey. Gerçekten imrenerek ve takdir ederek sizlerin faaliyet ve paylaşımınlarını takip ediyoruz. okkk

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

harunhoca link' Alıntı:
Senin yaşında aşağı yukarı hiç bir şeyim olmadığı gibi doğru dürüst param dahi yoktu. Dolayısıyla dediğin gibi bu yaşta böyle bir araca sahip olmak senin adına müthiş bir şey. Gerçekten imrenerek ve takdir ederek sizlerin faaliyet ve paylaşımınlarını takip ediyoruz. okkk
Allah helal kazanç kazanmayı nasip etsin cümlemize inşallah :) Önümde evlilik planları falan olmasa sport steel alırdım ama bütçeyi zorlamak istemedim artık başka bahara kaldı elimizdeki araç ile devam edip evlendikten sonra durumlara göre bakacağız :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Hahahaha son cümleye çok güldüm :)
Tamam ben usta bakayım bugün ve yarın.
Tamamdır abi son cümle konusunda katılıyorum sana :D

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Hocam malesef araçlarımız edition aslında buna hiç üzülmüyorum 24 yaşımda Allaha çok şükür ki 45.000 TL lik araca sahibim kendi helal kazancımla bunu aldım ailemin varlığı falan değil ileride daha iyilerini alabilirim inşallah nasip olursa :) Birikimim ile Sport yada Cosmo donanım alıp kafam rahat binmeyi çok istedim ama şöyle bir duraksadım önümde evlilik var yarın ne olacağı belli olmaz diye bizimkisi modifiye falan değil sadece aracımızda olmasını isteyipte yapamadığımız şeyleri ufak tefekte olsa orjinaline benzetmek :) 1000 TL dedi orjinal sis takımına işçilik dahil yazık günah bu paraya deyip farklı yöntemler araştırdık sonunda belki tıpkısının aynısı değil ama ona yakın ve minimum bütçe ile bunu hallettik. Bizim araçlarda edition donanımda malum orası kara kapak orya sis görünümü vermek edition için orjinallikten daha fazlası demek kara kapaktan her şekilde daha iyi :)

+10000 Orhan kardeşim,HELAL... special_Yeah special_Yeah

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

mucahitduran link' Alıntı:
+10000 kardeşim. Aynı şekilde. Bu yaşta kendi paranla araç alabiliyor olmanın verdiği haz paha biçilemez. Edition olmuş, Cosmo olmuş başka bir şey olmuş inan çok önemli değil. Aynı zamanda aracına kend istediğin uygulamaları yapabiliyor olmak da çok güzel bir duygu.

Helal olsun.

+1

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar valla ellrınıze saglık super olmus ıkınızıde tebrık etmek lazım aracım malsefkı makyajsız yoksa yapısmıtım yakanıza

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

spitemre link' Alıntı:
Arkadaşlar valla ellrınıze saglık super olmus ıkınızıde tebrık etmek lazım aracım malsefkı makyajsız yoksa yapısmıtım yakanıza
Teşekkür ederiz hocam :) Orhan kardeşimiz makyajsız için de bulur diye tahmin ediyorum :))