kaza yaptım yardım

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaldırıma vurdum dönerken çok hızlı da değildim ama çok dalgındım. body kit yerinden çıktı ama kırılmadı geri taktım. bugün iyice yapıştırayım diye söktüğümde gördüm. marşpiyelin 20cmlik bir kısmını 5cm kadar içeri sokmuşum. yani baya sağlam darbe almış marşpiyel. ama kapılarda veya herhangi bir yerde kastırma yok. üstünde body kit olduğu için gözükmüyor. sizce yaptırmalı mıyım? çektirme işlemini öle büyük bir göçük için yaparlar mı? çekiçle düzelmez çünkü. ne kadara mal olur yaklaşık?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foto istemeyin yok çünkü body kiti geri taktım. :)

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,umarım önemli bişeyi yoktur

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun... o parçaya zaten çekiçle müdahale edemezler. çekme olması şart. bence yaptır. çünkü atan boyanın oralar paslanr ve çürür. benim geçen şubatta aynı şekilde oldu 200 ytl ye yaptırdım.

tekrar geçmiş olsun....

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bilen bir arkadaş umarım yardım eder

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm çürümeden yaptırmak lazım o zaman orayı. geçmiş olsun diyenlere teşekkür ederim.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ; vakumla çekilir; 150 ytl civarı olur; tahminen ; body kit olduğuna göre çektirip çürükleri temizletip astarlat; boyatma ;tak üstüne bodykiti öyle kullan; boyatmazsan maliyet düşer...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim marşpiyelde yaklaşık olarak 20 30 cm çizilip içede bombe yapmıştı göçmüştü yani.. 2 ay sonra falan yaptırdım, arkadaş yağmur suyu yedimi çürür falan diodu ama ben yinede salladım işi 2 ay... neyse alipaşada bi ustaya sordum 80 milyona yaparım dedi biraz pazarlıkla... neyse opel mar servise gittim 212 ytl ye yapıldı ama kaskodan.. kaskoyu bozmak istemiodum ama parayada sıkışıktım, servisteki adamda yaptırma kaskodan dedi.. dedim abi para yok burasıda çürür fln.. adam da dedi ki burası çürümez! izah etti.. bilmiyorum senin araçta ölemidir ama corsanın marşpiyelindeki boya bi değişik üzeri pütürlü pütürlü.. marşpiyele bişey sıkıolarmış o çürümeyi engelliyomuş.. neyse sonuç olarak ben kafaya koydum dedim yapılsın abi falan derken daha işlemler bitmeden baktım içe göçük kısmı çoktan çekmişler macunu çekiolardı basit iş yani, boyandıktan sonrada yine o spreyden sıkmışlar ilk günkü gibi oldu.... bence sor çürüme yapmaz diolarsa yaptırmana gerek yok yada dışarda bi ustaya 100 liraya falan yaptırırsın.. gidipte opelde 200 üzeri vermeye gerek yok..