Kaza yaptım, tavsiye bekliyorum.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaza yaptım, tavsiye bekliyorum.

büyük geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Tutanaga trafik sigortanizi yazacaksiniz.
Kaskoyu degil.
Araci servise veya nerde tamir ettirecekseniz oraya birakinca kaskoya bildireceksiniz veya servis bildirecek.
Anladım. Peki kasko önceden hasarı karşılayıp sonra eğer karşı taraftada suç varsa o oranda tahsilatı kendi mi yapacak? Ve bunu da benim masrafımdan düşecektir değil mi?

Bu arada geçmiş olsun mesajlarına çok teşekkürler arkadaşlar. Allah kimseye vermesin ama oluyor işte. Umarım güzel bir işçilk ile onarabilirler. Odak'a bırakmayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araci bugun odak a biraktim. Beyan ile kaskodan yaptiriyorum. İnsallah iyi bir is cikarirlar. Seneye kasko primi ucacak gibi duruyor ama yapacak birsey de yok. Tesimleri paylasamiyorum cunku boyut kisitlmasi var. Tavsiyede bulunan arkadaslara tekrar tesekkurler.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

brkprcn61 link' Alıntı:
Araci bugun odak a biraktim. Beyan ile kaskodan yaptiriyorum. İnsallah iyi bir is cikarirlar. Seneye kasko primi ucacak gibi duruyor ama yapacak birsey de yok. Tesimleri paylasamiyorum cunku boyut kisitlmasi var. Tavsiyede bulunan arkadaslara tekrar tesekkurler.

ALLAH bideha göstermesin bende tamponu vurmuştum kaskodan yaptırdım 2000 tl tuttu eski aracımın kaskosunu aktarmıştım 150 tl daha üste vererek.ama o zaman( 2013 mayıs) kaskoya 1200 tl çıkartmışlardı neyse 2 ay önce kaskom bitti yeniden yaptırdım bende uçar diye bekliyodum Halkbank birlik sigortadan 840 tl ye yaptırdım için rahat olsun en iyisini yapmışsın servis on numara yapıyo.. greatt

Zurbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle çok geçmiş olsun maddi hasarlı trafik kazalarında kesinlikle trafik polisi gelmiyor, yaralamalı ve ölümlü kazalara geliyorlar, maddi hasarlı kazalarda karşılıklı rapor tutuluyor, kesinlikle ama kesinlikle telefon ile kazanın fotoğrafını çekin farklı açılardan şerit durumunu gösteren uzaktan yakından sizin haklılığınızı ortaya çıkaracak veya lehinize olacak fotoğrafları çekin daha sonra rapor tutma formunu doldurun herkes kazada haklı olduğuna dair rapor tutmak ister anlaşmazlık olur. Ama sigortaların eksperleri kusur oranını belirlerler trafik sigortası da hatalı olan taraf, karşı tarafın masrafını karşılar, kendi arabasını da cebinden yaptırır veya kaskosunu bozdurur, kesinlikle hiçbir kazada arabam kaskolu diye karşı tarafa söylemeyin ensona saklayın kaskonuzu yoksa abi senin araban kaskolu kasko halleder, diye size kazanın şokuyla da psikolojik baskı uygular, tekrar geçmiş olsun inşallah kaza raporu tutar.