Corsa C jant 17 mi 16 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Arkadaşlar jantım 15 lastiklerim 185/60/15.Araçta standart yaylar var.5 kişi binince çukurlarda sürtme yapıyor.Lastikleri yanlışlıkla yanak genişliği fazla olanı aldım.50 yanak alsam acaba sürtme probleim ortadan kalkarmı?45 yanak alamam çünkü yaşadığım şehir buna izin vermiyor.

staddartmı bu ölcüler senmi degiştirdin benim bildigim
sp de bile yok 60/15 kocaman bişiy o ya aradaki 1 1.5 cm ölcü sürtmesine yeterli bence yani 55 50 45 bu ölcüler olur ama 60 65 olmaz
ayrıca 45 yanak takarsan güzel durmaz jantı 16 yaparsan olabilir

bende standart 185 55 15 var 5 kiş bagaj ve araç içi dolu köy işi yani yag bal şekli agır yükler ve 1050 km geldim hiç böyle bişiy olmadı kasislerde bile sürtmedi

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse ben artık bişey söylemeyeceğim...Amacım site üyelerimizin yanlış yönlendirilmemesiydi, umarım amacıma ulaşmışımdır.Modifikasyon farklı olmaktır ancak bilinçli olarak yapıldığında amacına ulaşır ve bir anlam ifade eder.Gaza geldiğim falan da yok, gayet sakin sakin doğru olduğuma inandığım fikirlerimi beyan ediyorum burada.Merak ediyorsan şu ana kadar kullandığım araçları da sayayım, Renault Broadway, Mazda 323, Honda Civic, Peugeot 106, Ford Focus.Zaten corsac arkadaşımız da ilgili dökümanı sunmuş, incelersin bir ara.Tamam bizim jant hakkında bi halttan anladığımız yok ama, dersen ki opel mühendisleri de anlamıyo oha derim başka bişey de demem.Bu arada açıkta bişey mi gördün de bu kadar gülüyorsun desem ayıp kaçmaz heralde...:rolleyes:

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla dostum halıne guluyorum desem ayıpkacmaz herhalde :)

eger sende arabadan anlıyorsan bende f1 pılotuyum:) 1sey dıcem sen

trafıktede bu kdr gaz bırıysen way halıne kolay gelsin
bu maabbette burda bıtsın kabak tadı wermeye basladı
eeee "bilmemek degil ogrenmemek ayıptırrr"

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş üye olurken atladığın konular var sanırım!! Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim..

04- Kişiler hakkında Küçük düşürücü yazılar yazmak, resimler yayımlamak kesinlikle yasaktır.

05- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır

Burası www.opelim.net başka siteler ve forumlarla karıştırılmaması rica olunur..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
walla dostum halıne guluyorum desem ayıpkacmaz herhalde :)

eger sende arabadan anlıyorsan bende f1 pılotuyum:) 1sey dıcem sen

trafıktede bu kdr gaz bırıysen way halıne kolay gelsin
bu maabbette burda bıtsın kabak tadı wermeye basladı
eeee "bilmemek degil ogrenmemek ayıptırrr"

Vala bence de bitirelim bu muhabbeti, hatta başlamadan bitmesi lazımdı ama ben de seni bişeylerden anlıyor sanıp karşılıklı tartışmaya girmiştim, boşuna zaman harcamışım....Seni güldürebildiğime sevindim, ama espri anlayışım kötüymüş herhalde ki neye güldüğünü hala anlayamadım, belki de problem bende değil sendedir çünkü şöyle bir bakınırsan senden başka gülen de yok ;) Ama sen aynı performansla devam edersen sitemizin neşe kaynağı olmayı ilelebet sürdüreceksin...

Trafikte gaz biri değilimdir, arada senin gibileri çıkmadıkça...Dediğin gibi "bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır".Bunu farkettiğine sevindim, çünkü insanın eksikliğini farketmesi, o eksikliğini tamamlamasının birinci adımıdır.Bunu hemen uygulamaya koymanı diliyorum.Ama daha kötüsü bilmeyip de bunu inkar etmektir.Maalesef sen bu hastalığın son raddesine gelmişsin, o yüzden çok üzülüyorum senin için ve korkma ağlanacak haline gülmeyeceğim..Madem bu kadar çok şey biliyorsun, bu kadar bilgi koyuldu ortaya, sen de koysaydın kendi bakkal hesabı ölçümünün dışında bişey de biz de afedersin, bizim eksiğimiz varmış, kusura bakma deseydik.Tekerlek dediğin karpuz değil ki birini bir eline birini diğer eline alıp aynı mı diye bakasın.Ortada hesap kitap işi varken, milimetrelerin bile önemi varken, mühendisler uğraşıp bazı perimetreler koymuşken sen hala çıkıp benim göz hesabım var, en doğrusu o diyosun...yazık valla...Umarım bir an önce aklını başına toplar ve hatanı farkedersin.Benim için önemli değil ama sitede bu kadar insanın kafası karıştı sayende, belki onlardan bir özür dileme nezaketinde bulunup kendini daha fazla rezil etmeden artık bu gereksiz tartışmayı burada bitirme erdeminde bulunursun...

Formula 1 hayatında başarılar ;)

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

forumu karistirdim he almiom jant falan:D

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 inch jant al birde 185/55/R15 lastik al bu işi bitir en sağlılkısı:good:

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
16 16 16 16 16 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...