Corsa C jant 17 mi 16 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son gülen iyi güler daha öğreneceğin çok şey var...

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
yorumları pek okuyamadım kısıtlı zaman cunku
hafta da 2 kez jantları değiştiren ve toplam 5 cesit jantı olan biri olarak diyorum ki;
arabayı yorma açısından 16 ila 17 arasında pek bi fark yok. istanbul park a gidiyoruz h.sonları drift, drag gibi kendimizce eğlendiğimiz aktiviteler icin deniyoruz bu jant lastikleri..
17 arabayı gercekten yoruyor 14 jantlara nazaran. nasıl 14 ile 15 arasında pek bi fark yoksa 16 ila 17 arasında da yok. gerci kafa karıstırmıs gibi oldum karısık yazdım biraz ama
alacaksan 17 al bak keyfine dicem bu sefer de camurlukları acmak zorunda kalacaksın ve arabayı düşürmen gerekecek yoksa cok cins duruyolar.
sorunsuz olsun ve arabam kütük gibi olmasın diyorsan da 16" alacaksın. jantların ağırlığına ve lastiklerin tabanına cok dikkat et. olabildiğince hafif jant ve olabildiğince ince olsun ebatların son rakamları..
faydalı olabildi isem ne mutlu bana

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
walla arkadasım
1 neden bukadar gaza geldın onu anlamadım
2 bilerekte konustugunu hıc sanmıyorum
3 spor araba uretıcılerın bısey soylemene gerek yok zaten onlar ısı bılır
4 16 jant ve uzwerı jantlar daha ust sınıflara takılır corsa ya degıl
sanırım tek kullandıgın spor araba corsa bence bıraz daha bılgi edin

kardeş teknik bilgisi konusunda fikir sahibi olmadığın insanlarla konuşurken ve onları bilgisizlikle itham ederken dikkatli ol bence..
Skyeye,Corsa konusunda bu forumdaki birçok üyeden çok daha fazla bilgi,birikim ve tecrübeye sahiptir.. Biraz daha saygılı olmanı rica edicem.. Burası kavga değil paylaşım forumudur.. Saygılarımla

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
dragon' Alıntı:
kardeş teknik bilgisi konusunda fikir sahibi olmadığın insanlarla konuşurken ve onları bilgisizlikle itham ederken dikkatli ol bence..
Skyeye,Corsa konusunda bu forumdaki birçok üyeden çok daha fazla bilgi,birikim ve tecrübeye sahiptir.. Biraz daha saygılı olmanı rica edicem.. Burası kavga değil paylaşım forumudur.. Saygılarımla

+1903 !

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla dostum zaten oylede olmalı hepımız opel kullanıcılarıyız daha kalıte olmalıyız bende kawga nietınde degılım bıldıgımı soyledım arkadas ınatlastı bencede cok ayıp ben yenı bır uyeyım arkadas eski ama onunda aklına uyanın way haline :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnatlaşan bendeğilim ayrıca insanlar burda bir ailenin üyeleri gibidir herkes zamanla iyice birbirine kaynasır ve arada bazı sürtüşmelerde olsada samimiyetten kaynaklanır ve o an unutulur gider sen yenisin ve böyle davranışta bulunman hiç hoş değil.Ama hatanı anlamış olman güzel..

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece sole soyleyım bende corsa gsi eşimde corsa 1.2 twinport essentia war ve ben onun orjınal 13 jantların sokup 15" jant taktım eski 13"lerde balkonumda hala duruyor ıstersenız remınıde ceker koyarım
benım kullandıgım 195 50 15 lerden 1tane de balkonda yanlarında duruyor we olculer boylar aynı e bende bılıpte konusuorum. ayıp ettınızzz yani çok !!!

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
sadece sole soyleyım bende corsa gsi eşimde corsa 1.2 twinport essentia war ve ben onun orjınal 13 jantların sokup 15" jant taktım eski 13"lerde balkonumda hala duruyor ıstersenız remınıde ceker koyarım
benım kullandıgım 195 50 15 lerden 1tane de balkonda yanlarında duruyor we olculer boylar aynı e bende bılıpte konusuorum. ayıp ettınızzz yani çok !!!

kardeş eğer konu lastik ebatıysa sen orjinal lastik ebatını söyle bende lastik jant büyüttüğünde kullanman gereken en doğru ebatı söyleyim.Aklın yolu birdir ama siz daha orjinal ebat konusunda bile anlaşamadınız :(
Tartışırken seviyeyi düşürmeyelim lütfen.. Kimse kimsenin bilgisini küçümsemesin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...