Corsa C jant 17 mi 16 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaw alicaktim da forum karisti biraz:D

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
crack karadeniz et lokantasini biliomusun araban ordaydi:D

semtuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kseinlikle 16

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
walla seni allah ıslah etsin ben bir sey demiyorum

Saçma sapan konuşuyorsun kaç gündür, tutuyorum kendimi sabır çekip duruyorum.Sanırım yaşın ufak, yeterli olgunluğa erişmediğinden bu tip davranışlarda bulunuyorsun ama burası bunun yeri değil.Konu hakkında elle tutulur bir bilgin olmadığı için işi kişisel saldırıya çevirip duruyorsun.Haddini de fazlaca aştığını belirtmeme gerek yok herhalde.Fikirlerime karşı ne dersen de, çünkü ben senin fikirlerini yanlış bulduğum için eleştiriyorum ama nasıl benim ağzımdan sana karşı çıkmıyorsa senin ağzından da şahsıma karşı tek olumsuz kelime daha çıkmasın.Seni bu konuda ilk ve son kez uyarıyorum...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Saçma sapan konuşuyorsun kaç gündür, tutuyorum kendimi sabır çekip duruyorum.Sanırım yaşın ufak, yeterli olgunluğa erişmediğinden bu tip davranışlarda bulunuyorsun ama burası bunun yeri değil.Haddini de fazlaca aştığını belirtmeme gerek yok herhalde.Fikirlerime karşı ne dersen de, çünkü ben senin fikirlerini yanlış bulduğum için eleştiriyorum ama nasıl benim ağzımdan sana karşı çıkmıyorsa senin ağzından da şahsıma karşı tek kelime daha çıkmasın.Seni bu konuda ilk ve son kez uyarıyorum...

sessizligin ve sabrın konusunda seni tebrik ediyorum
konu bi çözüme ulaşamadı ama tanışmış olduk arkadaşla
altı üstü bi janttı sonuçta gerginlik oldu

burda basit satıcılar yok kötüleme neden anlamış degilim
bu forumda corsa konusunda ince hesaplarını ve modifiyeye başın çok iyi bilen biliyo zaten bu konu
uzadıkca uzar
yeni arkadaşımız maverick35 biraz heyecanlı sanıyorum birbirimizi kırmıyalım arkadaşlar
iyi forumlar dilerim ....

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omerdia' Alıntı:
yok yaw alicaktim da forum karisti biraz:D

Yahu Ömer sen alacaksan al birader, forumu ne takıyosun :) Sen git işi bilen bi jantçıya, yardımcı olurlar zaten...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engel far konusuna ekledim ama gören olmadı sanırım

konu madem janttan çıktı bu konuyu yazmıştım bi yere ama konu olarak açmadım yine açmıyım diyom burdan devam edelim
bu konuda ne diyecesiniz bakalım.

yaw bu gün autoshop ta çalışan biri dediki bu engel hazır satılıyo sanaide iyi bi usta var orjinal farların camını söküp içini sihaya boyuyor sonra engel halkaları takıp kapatıyor iyide oluyor dedi şaşırdım ve her ebatta varmış bu engel halkalar

yaw dedim bizim pratik zekamız hayranım bu türk işi sistemlere ne dersiniz bi ara gidip bakıcam uygulanmış varsa resmini çeker paylaşırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...