Corsa C jant 17 mi 16 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda herkez kendini bılıyo ve kımse kımseye kim oldunu öğreticeni sanmıyorum.Herkez kendi arabasının huyunu suyunu bılır.Herkezin bir bılgısı vardır doğru veya yalnış.Bu yuzden kımse kımseyle dalga gecemez ve kucuk dusuremez bu yuzden seni kınıyorum maverıck35.Eyer bılgıne cok fazla guvenıyosan bunu bırazda kendine sakla.Burda ınsanlar bılgı alısverısı yapıyo kucuk dusurme dalga gecme yarısı dıyıl.Ayrıca bir angel konusu var ve sen gelıp buda benımkı dıye arabanı koyuyosun koymandakı amacı anlamadım farlarında angel yok bısey yok her sayfada arabanı koymak zorunda dıyılsın.Birkere üye araçlarına arabanı tanıtırsın olur biter.Kucuk olarak imzana koyarsın bitti işte.

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadasım burası sadece bır site we burda ınatlasmaya gerek yok kawga eder gıbı ne bu sacmalık anlayamadım İNSANLARIN FİKİRLERİNE SAYGI DUYMAYI OGRENMELİSİN maşallah sen herseyı cok iyi biliyorsun sana hayatta basarılar
BİR DAHADA BANA CVP YAZMA CUNKU CVP FALAN ALAMAZSIN VE BENCE FİKİRLERİNİ İNSANLARLA PAYLAŞ "DÖVÜŞTÜRME" HAYATTA BAŞARILAR...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
ya arkadasım burası sadece bır site we burda ınatlasmaya gerek yok kawga eder gıbı ne bu sacmalık anlayamadım İNSANLARIN FİKİRLERİNE SAYGI DUYMAYI OGRENMELİSİN maşallah sen herseyı cok iyi biliyorsun sana hayatta basarılar
BİR DAHADA BANA CVP YAZMA CUNKU CVP FALAN ALAMAZSIN VE BENCE FİKİRLERİNİ İNSANLARLA PAYLAŞ "DÖVÜŞTÜRME" HAYATTA BAŞARILAR...

Merak etme, bu konuda artık cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim zaten...Gördüğüm kadarı ile yaptığın tüm saçmalıklar için hala başkalarını suçluyorsun.Ben sedece doğru olduğundan emin olduğum bilgileri veriyorum ancak sen senin bilgilerin haricinde kimsenin bilgisini kayle almıyor, hatta tüm siteyi bu konuda cahil ilan ediyorsun.Hatta bununla da kalmayıp olayı kişisel saldırıya dönüştürmekten çekinmiyorsun.Öncelikle SEN başkalarının fikirlerine saygı duymayı öğrenmelisin.Haklısın, burası sadece bir site, ancak bizim için sadece bir site olmanın ötesinde, belirli bir düzeye sahip bir paylaşım sitesi.Eğer bu sitenin düzeyine uymayacaksan bence üyeliğe devam etme konusunda biraz düşün.Eminim 7-8 sene sonra bizim yaşlarımıza geldiğinde bu yaptıklarını hatırlayacak ve gülüp geçeceksin...

İyi Forumlar,

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haaa ewet olee oleeeee

ya ben muuabbetı kesmeye calısıorum sen hala ....yarıstırıon

ne yapıskan adamsın yaaa

sen haklısın sen kralsın

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
haaa ewet olee oleeeee

ya ben muuabbetı kesmeye calısıorum sen hala ....yarıstırıon

ne yapıskan adamsın yaaa

sen haklısın sen kralsın

Sen adam gibi herkesden özür dileyene kadar senin deyiminle bu yapışkanlığım devam edecek.Ağzına geleni söyleyip ondan sonra ben kestim muhabbeti diyemezsin.Ne yazık ki hala farkına varamamışsın yaptığın hataların.Yazık...

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abi maverik gerek yok boyle seylere herkez herkesin fikrine saygi duymalidir bence maverik kardes

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Konu incelemeye alınacağından kilitlenmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...