Astra J Makyajlı Kasa Sis Farı

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Makyajlı Kasa Sis Farı

Bu arada birde hatirlatma yapayim  sis işi gerçekten önemli yan sanayi yerine orjinal alirsaniz kafaniz rahat olur yada cikmaci

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Selam kardeşim nasılsınız yardımım dokunmuşsa ne mutlu bana amaç paylaşım değil mi? Hem abartısız söylüyorum görsellik açısından orjinal sis farı mı yoksa bizim araçlara takılan ledli far mı diye bir tercih yapacak olsam yine aynı ürünü seçerdim çok şükür parasını fazlaca hak ediyor. Bu arada FC gerçekten çok güzel özellikle aracınızın rengi mükemmel.
Cok tesekkurler kardesim biz alirken 50 TL idi satici 75 yapmış tek problem bence bu... Onun disinda ucuz ve tatminkar olarak 3 aydır sis farim var gbisinden geziyorum hemde ufak müdahale ler ile

ama takilacaksa sis orjinal olmali icimiz rahat olsun

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

adRe J link' Alıntı:
Bu arada birde hatirlatma yapayim  sis işi gerçekten önemli yan sanayi yerine orjinal alirsaniz kafaniz rahat olur yada cikmaci
+1 (Bir aylığına 407 kullanmak nasip oldu gerçekte o aractaki sis farlarına hayrandım.Aydınlatması o kadar fazlaydı ki normal farları yakmadan gidebilir insan o derece aydınlatıyordu.Bizim astranın mercekli sanırım ve cok küçük.)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

adRe J link' Alıntı:
Cok tesekkurler kardesim biz alirken 50 TL idi satici 75 yapmış tek problem bence bu... Onun disinda ucuz ve tatminkar olarak 3 aydır sis farim var gbisinden geziyorum hemde ufak müdahale ler ile

ama takilacaksa sis orjinal olmali icimiz rahat olsun
Ah şu bizim milletin fırsatçılığı 50 nere 75 nere ya arkadaş bu tarz insanları anlamıyorum.  kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemde ne firsatcilik :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bütün kızgınkırbac lar onlara :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Retrofit uygulamalar daha çok hoşuma gidiyor. Olacaksa orjinali gibi olani olmazsa kalsın diyenlerdenim

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende çıkmacılarda sordum,sorup sormadığıma pişman oldum ,adam 350'den bir kuruş aşağı inmedi....... :(

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Mustafa iptal etmeden takılırsa sıkıntı olur mu acaba? Veya direk güç alıp taksak
Yavuz arkayı iptal etmezsek çok dua ederler, arkadan gözleri rahatsız ediyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar bence gündüz farları orda çok sırıtıyor görsel olarak sonradan takıldım diye bağırıyor, ayrıca orijinal sislerde xenon kullanılarak harika bir görüntü ortaya çıkıyor, ayrıca merceklerden dolayı göz almıyor. Sisler küçük duruyor ama aydınlatma muazzam.

Orijinal sisler ön görünümü tamamlıyor.

[img=800x533]http://www.otomobildunyam.com/wp-co...19-fotoshowImageNew-aaef2cc1-604997.jpg[/img]