Astra H makyajlı Kasa Krom Sis Farı

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
param olsa o kadar neler takcam:) sahibinden.comda suanda satılık fiber opc tampon war 1250ytl istiyor onu boyuycak takacak, ustunde sis farlarıda yok onları takcak, silecek yıkama montajı fln bana bi 250 işçilik alsa, sis farlarına 500 ytl bayılsak 2000ytl.) öldür daha ii.)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
o ilana baktımda 1250 ytl herşey içinde fiyatıymış öyle yazıyor takması sisi boyası vs.. Ancak genede orjinal olmayan sadece ve sadece ön tampona 1250 ytl çok geliyor bana gereksiz yani birde bunun jantıdır, yan marşp. dir arka eklemesidir vs.leri olmadan tek ön tampon saçma olur lafın kısası bu iş çok tuzlu olur :D

Son düzenleme:

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az uğraş çok para bence modifiyenin ruhuna aykırı onemli olan araştırıp yapabilmek farklılığı yakalabilmek; o yüzden araştırmaya devam.. yardımlarınızı bekliyorum.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar opel merivada varda astrada nası olmaz yokmu ebayda falan böle krom sis çerçevesi yokmu bir yardım : ))

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1250 lira biriktir opc tamponu al...hiç uğraşma...sonra da aracını satarken tamponu çıkarır satarsın.oRJİNLE DÖNERSİN...opc tamponuda havada kaparlar senden...

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hakan abi inat ettim bulcam bu kromları:) napcam ne etcem uydurcam bişiler: )

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebay da var sanırım....
Yurt dışındaki astra fun sitelerinden birinden aldım.ebey da aldıgını söylüyor..

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan abi işte budur yaa aradığım bu; bununnun bizim 4kapı hb araçlar için olanından varmıdır yaa?? ebayde nerden almış linki istesek verirmiki bize bizde alsak yaa adresini firmanın... bayıldım yaaa nası tedarik ederizki?