Astra H makyajlı Kasa Krom Sis Farı

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar;
Astra H'ın makyajlı kasası için opc deki krom sis farı cercevesi nereden bulabilirim yada baska bi sekilde mumkunmu? simdiden cok tesekkur ederim.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Krom işinde yardımcı olabilecek arkadaslar yokmu ??

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
o sis farı çerçevesini aksesuarcı veya araçların dışına kapı kolu, ayna kapağı vs. türde krom imalatı yapan yerlere sormanızda fayda var başka yerde tek olarak satılacağını zannetmiyorum.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayadır arastırıyorum ama bulamadım birtürlü; en sonunda merivanınkileri alıp uyarlatmaya calıscam oda baya zahmetli olcak ve başarı oranıda düşük çok dermeçatma durcağını düşünüyorum; krom sprey diye birşey varmış her parca kromlanabiliyormuş fakat istanbulda uygulayan bi yer varmı yada o teknolojiye sahip bi yer bilmiyorum bilen bi arkadas varsa yardımcı olursa cok memnun olurum.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parcayı bulamadım ama KROM SPREY BOYA buldum bi kaporta boyacıda goturup sis farının cerceve kısmını boyattırcam sadece metal için diyor acaba plastik üstüne astar atsak tutarmı bilgisi olan warmı?

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl birşey istediğini bilmiyorum ama krom spreyi iş amaçlı kullanan biri olarak sprey beklediğin gibi nikelajlı ayna gibi görüntü vermez mat bir görüntü olur ve zamanla plastiğin üzerinden atar kendini arada bir boyaman gerekir.belkide sis çerçevesini söküp nikelaj kaplatsan daha iyi olur

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istedigim şey astranın sis farı cevresindeki oval plastik kısmı krom gorunumlu yapmak. sadece cerceve kısmını. bu kısmı nikelaj kaplatmak icin nereye gitmem lazım? nerede yaptırabilirim peki?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
opsgh0.jpg

arkadaş bundan istiyor ancak işi bayağı bi zor pertte arkadan yemiş bi opc aramaktan başka çaresi yok gibi

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gosterdigin parca sipariş edilebiliyor ama sis farıda farklı yuvasıda farklı yani 2008 model makyajlı astraya oturtturmak deveye hendek atlatmak gibi birsey: )

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çelik boru, korkuluk,merdiven gibi metal malzemelere galvaniz kaplayan
firmalar var istanbulda onlardan birini bulursan olabilir gibi fakat plastik olması biraz düşündürüyor.bu işin profesyonellerine sormak lazım