corsa d makyajlı kasa sis farı

ercanmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceden sorulmuş mu baktım bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlara d kasa corsa esentia modeline sis farı taktırmak istiyorum. Çıkma parçaları buldum. Bu kasada tesisat var mı okuduğum bazı yorumlarda önceki modellerde olduğu? anahtarı değiştirip tech atsam orj. gibi çalışır mı?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda uygulaması mevcut, yapan biri vardı 2013 model 1.2 essentia model arabasına.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:52 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:51 ----------

Gerekli bilgileri bu konudan bulabilirsiniz, konu açmadan önce forumda aratma yapmanızı öneriyoruz konu kirliliği açısından, saygılar.

http://www.opelim.net/forums/self-servis/94225-corsa-d-sis-fari-takma.html

ercanmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu okumuştum teşekkürler. Orijinale yakın olsun diye bakıyorum. Konu kapatılsın kirlilik yaratmıyım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinali nasıl olur tarif ederseniz illa ki bir arkadaşımız yardımcı olacaktır.

ercanmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kapaklar yan sanayi benim orijinal çıkma ve de bu uygulama çakmaklıktan çekilmiş. Benim merak ettiğim nokta enjoy modelindeki gibi sis hattı var mı yok mu? siz kestirip attınız kirlilik yaptım diye o zaman burada şu konuşulsun sadece araba ne yakıyor kaç yapıyor? merak ederek bir şey danıştım! Teşekkürler konu kapatılsın arar bi özel servisi sorarım bendeki iş işte

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Neden öfkeleniyorsunuz ki!

Arkadaş iyiniyetli olarak yardımcı olmuş ve uyarıda bulunmuş. Doğrusu budur. Sizin konuyu okuduğunuzu ve orijinal/yan sanayi gibi bir ayrım olduğunu nereden bilsin?

Diğer konuyla arada fark olduğuna göre bu konunun açık kalması son derece normal. Ancak sizin aşırı alınganlık yapmamanız gerekir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum neyi kestirip attım ben, sadece önerdim arama yapmanızı ve örnek konu gösterdim. Eleman yan sanayi kullanmış, siz de çıkma parça bulmuşsunuz zaten yan sanayi kullanın demiyorum, bulmuşsanız orijinalini onu kullanırsınız. Örnek gösterdiğim konuyu beğenmemiş olabilirsiniz ancak maksat işiniz görülsün diye yardımcı olmaya çalıştım, hata bende özür dilerim.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ercan Bey merhaba;

Essentia model araçlarımızda maalesef tesisat bulunmuyor.
arkadaşımızın çakmaklıktan almasının nedeni aracın garanti kapsam dışında çıkmasını istememesidir.
Çünkü servisler orjinal parçalar anahtar ve tesisat ile toplam maliyet olarak 1100 tl civarında ücret talep ediyorlar.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim aracim 2007 essentia. Tesisat yok. Programlama yapmaniza da izin vermiyor bcm. Orjinal kapak, orjinal sis fari, orjinal sis fari soketi, tesisatini kendim cekip araya role bagladim. Far anahtarinin altinda ki bosluga da minik bir anahtar koydum. Bende ki durum bu.

Tapatalk Pro

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam çıkma parça nereden buldunuz?

Bugüne kadar 3 kere şehirlerarası yolda siste kaldım, sis lambası ihtiyaçmış bunu anladım.

Bu arada hay ben Essentia alan kafamı...

Sis farı taktırmak istersin tesisat yok, curuise control taktırmak istersin, beyin kabul etmez. Sanki bize kıllık olsun diye tüm Corsalar'dan farklı olarak Murat 131 beyni ile sürmüşler piyasaya arabayı.