Astra J Makyajlı Kasa Sis Farı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Makyajlı Kasa Sis Farı

Turan bozkurt link' Alıntı:
Bülent Abinin konuda önerdiği çıkmacıdan aldım sis farı ve çerçeveyi yapılırken yanında değildim işim vardı bıraktım aracı ama far anahtarı değişmedi tesisat arka sise giden elektrikten bağlantı yapılarak araya Bosch marka  role kullanılarak yapılmış orjinal kablo tesisatı alınmış demekki benim araçta hazır tesisat yokmuş arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için bence yapılması gereken bişey o bölüm gözüme çok batıyordu iyi ki taktırdım diyorum ben zaten sadece sisli havalarda kullanırım o yüzden arka ön ikisini açarım ayrı olsa bile anahtarda bu yüzden anahtar değiştirme gereği duymadım
Turan vallahi hızlı bir giriş yaptın üst üste değişiklikler, jantlar da sport. araç sport olmuş resmen. hadi hayırlı olsun

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bülent Abinin konuda önerdiği çıkmacıdan aldım sis farı ve çerçeveyi yapılırken yanında değildim işim vardı bıraktım aracı ama far anahtarı değişmedi tesisat arka sise giden elektrikten bağlantı yapılarak araya Bosch marka  role kullanılarak yapılmış orjinal kablo tesisatı alınmış demekki benim araçta hazır tesisat yokmuş arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için bence yapılması gereken bişey o bölüm gözüme çok batıyordu iyi ki taktırdım diyorum ben zaten sadece sisli havalarda kullanırım o yüzden arka ön ikisini açarım ayrı olsa bile anahtarda bu yüzden anahtar değiştirme gereği duymadım

Turan Bey sisleriniz arka sislere bağlandığından sanırım sadece farlar açıkken yanıyor. Yani sadece gündüz farı + sis şeklinde olmuyor değil mi? :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla atacan bey biraz öyle oldu ama sizin farlardan istiyorum bide tabi açılıp içine bi xenon mercek montajıyla?ayrıca shark anten temininde yardımınız için tekrar teşekkür ederim

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit bey arka sislerle birlikte yanıyor ne sadece far açıkken nede gündüz lambalarıyla birlikte yanıyor!yani farlar açık arka sis açma tuşuna basınca ön sislerde arkalarla beraber yanıyor

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anladım Turan hocam. İlk cümlenizde verdiğiniz yanıt yeterli oldu :) Bunu bir ara ben de düşünüyordum. Arka sisi iptal edip onu ön sise verecektim ve iş bitecekti. Fakat eski bir arkadaş, sonradan takılan sis farı oraya bağlandığında normal farı açmadan sisleri yakamayacağımı söylemişti. Ben de gündüz farı + sis kombinasyonunu  o şekilde yapamayacağımı idrak etmiştim :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Estağfurullah be anlatamadım galiba diye açıkladım yoksa sizin anlamadığınızı düşündüğümden değilk

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan sırada ne var ? otomatik kararan iç dikiz aynası? otomatik yanan farlar + follow me home?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Estağfurullah be anlatamadım galiba diye açıkladım yoksa sizin anlamadığınızı düşündüğümden değilk

Estağfirullah ben de öyle anlamamıştım zaten :)) Yanlış anlaşılma oldu sanırım :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumda bu uygulamaları yaptıran olursa düşünülebilir ama sırada navigasyon ve bi xenon ledli far uygulaması olacak imkanlar el verdikçe tabi

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz düşünüyorsunuz herhalde atacan bey saydıklarınızı