Astra 1.3 cdti chip uygulandı

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti astra h +chip ben sanmıyorum tepkisiz kalsın araç,,gazihan usta bu işe noktasını koymuştur ..

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BURSA da yazılım işini küskün oto da arkadaşın bi tanıdığı yaptırmış memnun kalmış diye duydum iki kardeşlermiş büyük olan ALMANYA OPEL de çalışıyormu ordanmı emekliymiş öyle bişeymiş sanırım benim duyduğum orası var.

saol arkadaşım araştırıcam.... ;)

OMLET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5.gün 191.km

Performansı oturdu astranın.Performans konusunda diyecek sözüm yok gayet süper.Duman yok motor sesi eskisinden az.Sabahları çalışma süresi bile kısaldı,saniyesinde marşı alıyor.

Yakıt yine düştü 7.0lt/100km.Astranın yağı eski,hava filtresi eski yani değişme zamanıda yakın.Eskiden yağ ve hava filtresi değişince araç biraz daha ataklaşırdı.Şimdi değiştiğinde Astram uçak olucak eminim.

Artık sollamalar gözümü korkutmuyor.Fren mesafesinede alıştım.

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4.gün 99.km

İki kuzum var biri 7 diğeri 4 yaşında.4 yaşındaki Halil Efem eskiden arka koltukta hiç oturmaz ayakta etrafı seyrederdi.Otur oğlum derdim oturmazdı.Artık otur oğlum demiyorum.Çünkü biraz gaza basınca ivmelenme onu yerine oturtuyor.Eskiden gaza basmak işe yaramıyordu.Şimdi Halil Efe ayağa kalkamıyor.

(Çocuklarımın yanında anneleri var Halil Efe'yi sarsmadan test edildi.İvmelenme onunda hoşuna gitti.Dur baba ayağa kalkıyım bi daha yap diyor.Tenkitlere karşılık şimdiden söylemek istedim.Kızım darılmasın onun adıda Burçak.Ben kızımı çok seviyorum.)

hehe bu çok iyi :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hava filitreni sık değiş.yağda çabuk kararıyor.7500 de filan değiş.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben chip yaptıracaktım olmadı..obd den olmadı yani..box vardı..onu denemek amacıyla taktılar..rapid marka..araç 2.viteste patinaj çekecekti neredeyse...çok farklıydı..ama ben chip yaptırmayı kafama koyduğumdan boxı tercih etmedim...bu aralar ise araştırıyorum...sitede astrasına box kullana arkdaş varsa görüşlerini bizimle paylaşabilir mi? chip daha sağlıklı diyorlar..box ta enjektör işemesi olabilir diyorlar...sanırım tecrübeli arkadaşlar bu konuyu değerlendirebilirler...saygılar..

OMLET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9.gün 480.km

Astramda 5 yetişkin yolcuyla bile ivmelenme süper.Beyaz Güvercin arkadaşın dediği gibi 3. viteste pati çeker hale geldi.Bu güç artışı olmasaydı arabamı değiştirecektim.Şimdi asla değiştirmem.Gazı zorlamama rağmen tamamı şehir içi kullanımda yakıt 7.2-7.3lt/100km seviyesinden yukarı çıkmadı.

eee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa 1.3 cdti ye çip yaptırdım,arabanın eski haliyle yani hali arasında dağlar kadar fark var 17 jant 205 lastik olmasına rağmen emsallerine 5 boy fark atıyo,ayrıca cip uygulamasında motor mekaniğinde bir oynama olmadığı için 500km sonra açılması diye bişey söz konusu olamaz ,birde opellerde silinebilir entegre var entegre değişmeden yazılım yüklenıyo üstüne yükleme felan olamaz ama bnce yüklenmemiş olabilir bu farkı kesin anlamanız lazımdı hemde biner binmez