2001-2004

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee biz kullanıyoruz işte. Kullanıcı yorumu yapıyoruz. 25000 liraya alabilecegin hiç bir astra ve ya focusta bu donanımı bulamazsınız. 307'nin ön camı bile çok özeldir. Toyota bu özellik uçin ekstra para talep ediyor malesef. Ön cam büyük olduğu için özel UV koruması vardır.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focusların alt takımlar berbat arada bir de diskler yamulur :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee biz kullanıyoruz işte. Kullanıcı yorumu yapıyoruz. 25000 liraya alabilecegin hiç bir astra ve ya focusta bu donanımı bulamazsınız. 307'nin ön camı bile çok özeldir. Toyota bu özellik uçin ekstra para talep ediyor malesef. Ön cam büyük olduğu için özel UV koruması vardır.
XT donanımında atermik cam diye biliyorum doğru değil mi bahadır abi...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sizin yorumunuzda + ları -leri gibi bir kullanıcı memnuniyetine dair birşey göremedim sadece övmüşsünüz diğer markaları kötülemişsiniz. sizin yorumunuza kullanıcı yorumu değil fanatik yorumu olarak bakıyorum. kusura bakmayın dediğiniz fiyatlara elegance astralar da var. o kadar donanımı olsa da zırt bırt bozulduktan sonra ne gerek var? gırtlak dolusu kalitesiz bi arabaya binmek yerine boş ama kaliteli bir arabaya binmeyi şahsen tercih ederim

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G haricinde diğer iki arabayı da kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim. Focus konfor , donanım (Ghia) , ferahlık ve yol tutuşu limitleri konusunda bu listede favorim .Ayrıca 307 hiçte küçümsenecek bir araba değil 206 ne kadar baş belası bir araba olsada 307 çok başarılı bir araba. 1.4 HDi kullanmıştım beygirine göre oldukça atik bir araba yakıt konusunda da çok cimri ve rahat bir arabaydı.(Kullanımı da en keyifli olan) Sorunsuzluk konusunda temizlik ön planda olur temiz bir araba alırsanız kolay kolay bozulmaz herhangi birisi. Ama Opel'e kefil olamam tanıdığım bütün Opel kullanıcıları sanayicilerle akraba olmuş durumdalar.Yinede 307'nin alt takım sorunlarını düşünmezsek şehir içinde çok pratik ve keyifli olur. Focus da uzun yolda daha iyi bir tercih ama benzinli motor vasat alıcaksan dizel al.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yorumunuzda + ları -leri gibi bir kullanıcı memnuniyetine dair birşey göremedim sadece övmüşsünüz diğer markaları kötülemişsiniz. sizin yorumunuza kullanıcı yorumu değil fanatik yorumu olarak bakıyorum. kusura bakmayın dediğiniz fiyatlara elegance astralar da var. o kadar donanımı olsa da zırt bırt bozulduktan sonra ne gerek var? gırtlak dolusu kalitesiz bi arabaya binmek yerine boş ama kaliteli bir arabaya binmeyi şahsen tercih ederim
kalitesiz derken :D
astra g ncap testinde 25 puan alırken 307 30 puan aldı.
yaya güvenliğinde astra g 7 puan alırken 307 14 puan aldı. :)
307 zırt pırt bozulmaz yıkık alırsan toplayamazsın adam akıllısına anahtar vurmazsın...;)
alın bakalım bir yıkık opel toplayabiliyor musunuz...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:08 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:05 ----------

Opel Astra G haricinde diğer iki arabayı da kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim. Focus konfor , donanım (Ghia) , ferahlık ve yol tutuşu limitleri konusunda bu listede favorim .Ayrıca 307 hiçte küçümsenecek bir araba değil 206 ne kadar baş belası bir araba olsada 307 çok başarılı bir araba. 1.4 HDi kullanmıştım beygirine göre oldukça atik bir araba yakıt konusunda da çok cimri ve rahat bir arabaydı.(Kullanımı da en keyifli olan) Sorunsuzluk konusunda temizlik ön planda olur temiz bir araba alırsanız kolay kolay bozulmaz herhangi birisi. Ama Opel'e kefil olamam tanıdığım bütün Opel kullanıcıları sanayicilerle akraba olmuş durumdalar.Yinede 307'nin alt takım sorunlarını düşünmezsek şehir içinde çok pratik ve keyifli olur. Focus da uzun yolda daha iyi bir tercih ama benzinli motor vasat alıcaksan dizel al.

doğukan 206'nın nesi var :D 1.6 206 var bende ön takım kronik pug ve citroen sorunu onun haricinde birde gösterge problemleri var yoksa tam bir şaka makinası :D 1.6 90'lık var bende fişek gibi gidiyor süper yol tutuşu var :) frenleri kabul edilebilir düzeyde malzemesi bence o dönemde süper olmasada iyi. tip olarak zaten tüm kızlar hasta :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

307 zırt pırt bozulmaz yıkık alırsan toplayamazsın adam akıllısına anahtar vurmazsın...;)

astra g ile ilgili olan testin linki elinizde var mı? aradığımda bulamamıştım merak ettim. Ayrıca astra 1998 teknolojisiyken peugeot 2001. otomotiv gelişiminde 3 yıl iyi bir süre. Teknoloji farkını göze alınca zaten herşey ortada

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:08 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:05 ----------

doğukan 206'nın nesi var :D 1.6 206 var bende ön takım kronik pug ve citroen sorunu onun haricinde birde gösterge problemleri var yoksa tam bir şaka makinası :D 1.6 90'lık var bende fişek gibi gidiyor süper yol tutuşu var :) frenleri kabul edilebilir düzeyde malzemesi bence o dönemde süper olmasada iyi. tip olarak zaten tüm kızlar hasta :)

Kronik sorundan ziyade elektronik arızaları fazla , beyinleri de çok hassas diye biliyorum birde alt takım problemleri var bahsetmişsin. Tigra'yı sattıktan sonra epey araştırdım kimse tavsiye etmemişti 307 falan alıcaktım vazgeçmiştim. Senin motor eskisi 2000 model üstünde beygiri 110'a çıkarıldı.Şaka makinası olduğu da doğru sağlam yol tutuşu var 206 GTi kullanmıştım çok deli makine.
Bak buda almayı düşündüğüm hatta direkten döndüğüm araba.
66EQn0.jpg

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 sonrası 110'luk olduda ben bilerek almadım 8v olanı inanılmaz az yakıyor ve şehir içinde 16v araca göre daha çok seri.
uzun yoldada zaten tık demeden 190 + yapıyor. aynı motoru 306 xsara saxo falanda kullanıyor beyinde sorun çıkartmaz. sağlam araba ama adı çıktı çıkartanlarda apaçi timleri. gti sandılar her önüne geleni. benim araba sıfır hataydı güneş yanıklıydı aldım boyattım sağını solunu biniyorum kazasızı benimki gibi en fazla ön takım yaptırır :D