3 arac arasinda kaldim sizce hangisi?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Opel Astra (g) 1.7 cdti 80 ps...
2. Peugeot 307 1.6 Hdi 110 ps... (2002-2003)
3. Peugeot 206 1.4 Hdi 70 ps...

bu araclarin model yillari birbirine cok yakin... ben isin icinden cikamadim... ogrenciyim ve ekonomik az yakit harcayan bi arac dusunuyorum... yukaridaki 3 arac birbirlerine pek benzemiyo heleki 206 cok kucuk kaliyo... aralarinda en ekonomigi supesiz 206 ama oda cok kucuk 307 lende arasinda dag kadar yakit farkida yok opelin ise goruntusu daha bi hos gibi... sizde hangi arac daha iyidir? neden?... gonlum ekonomiden az yakittan yana oldugu icin biraz 206 onde gibi sizde hangisi? dayaniklilik saglamlik hakkinda bilginiz varsa bu araclar hakkinda paylasirsaniz sevinirim...

NOT ayrica yurtdisinda okuyorum yani vergi gibi durumlari goz onunde tutmayin 3 aracinda vergisi arasinda pek fark yok...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasa olarak 3 ü arasında en çok 307 hoşuma gidiyor ama dizellerde km çok önemli ekonomi yapim derken servise verdiğin para can yakmasın.

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşim gereği her marka araç ile çalışıyorum. Buna servislerde dahil. Peugeot servisindeki arkadaşlarım kesinlikle alınmaz diye söylüyorlar. Hem parçaları oldukça pahalı, hemde arıza çıkarma oraları çok yüksek.

Opel' in Peugeot kadar sorunlu olmadığınıda iyi biliyorum. 1.5 sene kadar bende 206 1.4 Hdi araç kullandım 2006 model. Ben hiç sorun yaşamadım ama yukarıdaki yazdığımda doğrudur. Bana sorun çıkarmadığını söylediğimde de yetkili servisindeki arkadaşlar Allah' ın sevdiği kuluymuşsun dediler :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pug alan sonuçlarına katlanır.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peugeot servisindeki arkadaşlarım kesinlikle alınmaz diye söylüyorlar. Hem parçaları oldukça pahalı, hemde arıza çıkarma oraları çok yüksek.

+1, sonuna kadar katılıyorum..

aslına bakarsanız, nekadar bütçeniz var onu yazın, ona göre zaten araç tavsiyeleri gelir..

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis memnuniyeti hem pug hem opelde vasat bence.Araç işi birazda şans kısmet işi.Tercihim dizel 307 olurdu.