3 arac arasinda kaldim sizce hangisi?

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g de cdti değil de tdi var diye biliyorum ben.. zaten arkadaş ta 80 beygir diye yazmış

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Servis memnuniyeti hem pug hem opelde vasat bence.Araç işi birazda şans kısmet işi.Tercihim dizel 307 olurdu.

şöyle söyleyim, bu konumda Opel kötünün iyisi oluyor :)
Peugeot'da ufak yada büyük çaplı birsürü sorunla karşılaşma ihtimali çok fazla.
30 yıl ömrü olan led stoplar varya, Pejoda o ledler bile patlıyor:D

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çünkü pugda ondan fransız malı :D:D:D

arabanın içine binip direksiyona yapışıp alıcı gözüyle baktığınızda anlayabileceğiniz birşey bu.

yeni çıkan 3008 full modeli ile en düşük partnerin aynı teybe sahip olduğunu düşünürseniz hak verirsiniz.

Fransız MALI konusunda kesinlikle hemfikirim..:)
Allah fransız arabasını nasip etmez inşallah:(.. ama eski 106 gti lar ve 3008 de özellik olarak gayet cezbedici.. bunun dışında hiçbir fransızı sevmem..:mad:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazilariniz peugeotu baya assalamis :) bence okadar assalancak bi marka deil... yakit olarak 307 ile astranin arasinda ne kadar bi fark olur...?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde var Astra g 2 yılı aşkın bir süredir kullanıyoruz Çok şükür daha tık demedi bi tek yağını değiştirdik bakım kmsi bayaa geçmesine rağmen Tabi bizimki Benzinli dizelini bilemem.Pejo ya hiç sıcak bakmadık biz çevremizde çok şikayetçi olduğu için özellikle alt takımdan,servisten.Yakıt derdi varmı bilmiyorum artık.Alırsın bi astra G kafaya göre sade bi makyaj yaparsın arabaya yaparsın zaten abartı da gitmiyor arabaya.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg li astra g düşün derim.Çok ekonomik olduğunu söyleyebilirim.Yakıt ve vergi açısından dizelinden daha uygundur.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Citroen yetkili servisinde çalışıyorum... Citroen ile Peugeot aynı parçaları kullanıyor. Evet parçaları size göre dandik gelebilir bizde öyle hissediyoruz bazen :) Ama ben Citroen ile Peugeot araçlarının tasarımından, konforundan ve teknolojisinden hoşlanıyorum ve Citroende çalışmaktan zevk alıyorum. Adamlar bir C3 e bile 10 tane beyin (ECU) yerleştirmiş ve haliyle hepsininde ayrı ayrı bir görevi var. Ama dünyada başka hangi markada böyle bişey var merak ediyorum gerçekten ?
Evet Ben size göre başta Astra G olmak üzere 307 yi tavsiye ederim. Ama birde bütçe konusunu ele almak lazım...