2001-2004

b.jackk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peugeot 307 1.6-ford focus 1.6 - opel astra 1.6
Donanim ve sanayi ile iliski durumu:)

Durmadan opel takip ediyorum. Diger markalara da goz attim. Butce dahilinde bunlari buldum. Opel saglamlik konusunda okudugum yorumlara gore iyi. Ama 307 biraz daha donanimli fakat ne kadar saglam bilmem. Ford hakkinda bir bilgim yok.
Bilgi ve yorumlarinizi bekliyorum

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kararını iyi vermişsin :) ford listeden çıksın

b.jackk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda astra h almayi dusunuyordum baya niyetliydim. Ama butceyi astigi icin arayisa girdim 307 de biraz ona benzedigi icin merak ettim olmazsa astra g bakcaz artik.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focustaki sürüş rahatlığını astra g de bulamazsın. yada ben bulamadım bilemiyorum. hala focusun koltuğuna oturduğumda kendimi rahat hissediyorum. focusta iyidir. virajlara falan focusla daha rahat girebiliyorum. astra da tereddüt oluyor içimde. focus 2005 model f1 kasa, astra g 2003 model bu arada.

Anılist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peugeot dan uzak durmanı tavsiye ederim sanayiden çıkamazsın, iki ayrı tipte Focusum oldu , donanımı ve sürüşü araca verilen parayı hakeder, rutin bakım harici bana sorun çıkartmadı, ikinci elde de kolayca satabildim.Astra şirket aracım vardı,gaddardır kolay dökülmez.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin listenizden astra g yi tercih ederdim bahsedilen focusu kullanma şansım olmadı fakat inceleme şansım oldu içi olsun dışı olsun çok daha eski gözüküyor sanki 95 li yıllardaki araçlar gibi tabi bu göreceli birşeydir beğenende vardır saygı duyarım. benzermidir bilmem ama son 2 nesil focus sahibi olduk 2sinin de sürüş pozisyonlarına hiç alışamadım ya dizim deyer ya kolum havada kalır.Yol tutuşuna gelince astra g ninki kötü olduğunu asla kabul etmem. çoğu kez müsait yolda kendim savurmaya çalışırım ben kontra vermesem bile kendi yola oturur. ben olsam peugeot u listeme bile sokmazdım. Fordla kararsız kaldıysanız birde ford forumlarından kullanıcı yorumu almanızı tavsiye ederim. yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 focus ve astradan gomlek gomlek ustun bir araçtır. teknoloji bakımından fark atar. yol tutusu en az astra kadar iyi. kronik sorunları vardır ufak tefek. on takımı nazlıdır (orjinal parcayla iyi giderde yan sanayi pek iyi olmaz) onun haricinde astra g focus I kadar iyi aractır. hemde astra ve focustan daha ucuzdur. parcasıda uygun cıkması bol. focus olacaksa en az ghia olmalı temizi pek kalmadı kalanlarda 15 binden 23 ine fırladı km cok dusuruleni var. astra g cd elegance asagısı alınmaz 2004 elegance nirvanadır temizi cok nadir olup ona verilecek paraya 4 5 parca boyalı vectra c alınıyor

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben vectra cdx'ten sonra 307 kullanıyorum. Benim aracımda standart yağmur far park sensörü, elektrokrom dikiz aynası mevcut. Tabi aracın boş olanıda var. 307 her açıdan astradan ve focustan üstün. Vectra b'den daha iyi yola tutunuyor mesela. Hurdavaraç alırsanız sanayiden çikamazsınız. Ama araç sorunsuz ve iyi ise sıkıntı çıkarmaz. Ben araçımla araziye bile giriyorum. Yerden yüksek olması + sı.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot ne olduğunu anlamanız için kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim insanlar kurtuldukları için şükrediyorlar. Son neslini bilemem. Gereksiz övülmüş belki kötü bir araç değildir ama ford ve opelden iyi olduğuna ben sadece gülerim. Google a istediğiniz modelini yazarak insanların çektikleri çileleri görebilirsiniz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla opeldende çok çeken insan var. astranın tüm nesillerini kullanmış biri olarak. vectranın tüm nesillerini kullanmış biri olarak abartıldığı kanaatindeyim.

6 7 8 nesil pug'lar model yaşları arasında opel ve muadilleri arasında ezilecek bir araç değil. ;)