2001-2004

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben fordu her türlü elerim. donanım şartsa 307 değilse astra tercih ederim. temiz bir astra g sizi hiç üzmez..

b.jackk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapilan yorumlar icin herkese tesekkur ederim. Herkesin bildigi gibi 2. El arac almak tamamen sans isi. Bahsi gecen araclari inceledim bayadir. Ford haric disardan hosuma gidiyo ama nedense almayi dusununce hic canim istemedi. Onu eledim. 307 cok konforlu opelden donanim cok iyi. Ama 100 kisiden 80 i arac hakkinda iyi seyler soylemiyo buda beni rahatsiz ediyo. En sona opel kaliyo. Astra gercekten insanin guvenerek rahatlikla binebilecegi bir arac. Ama fiyatlari modeline gore cok yuksek. Temiz bir 2000 astra 22 23 bin tl. Bitane bembeyaz tertemiz astra var 2000 model. Bu modele bu paralari vermek mantiklimi bilemedim.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f1 lerin 2004 - 2005 collection modelleride 24 civarında olması lazım. en azından model yüksek olur. değerlendirin bence.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peugeot 307 1.6-ford focus 1.6 - opel astra 1.6
Donanim ve sanayi ile iliski durumu:)

Durmadan opel takip ediyorum. Diger markalara da goz attim. Butce dahilinde bunlari buldum. Opel saglamlik konusunda okudugum yorumlara gore iyi. Ama 307 biraz daha donanimli fakat ne kadar saglam bilmem. Ford hakkinda bir bilgim yok.
Bilgi ve yorumlarinizi bekliyorum

bence ford focus yada astra alınabilir..diğer markadan bahsetmek içimden gelmiyor