Yenİ corsa e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BULENT1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2013 Corsa alacağım zaman, Corsa'nın yenileceğini duyunca, Acaba beklesem mi? diye düşünmüştüm. Şimdi iyi ki beklememişim dedim. Çünkü ön görünümünü beğenmedim. bir arkadaşın dediği gibi biraz punto'ya, biraz da 308 e benziyor. Arka kısım Astra'nın aynısı olmuş. Bence Fena değil. İç görüntü fotolarını göremedim.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic tam otomatikten az yakar dogrumu arabada hafif küçük segment olunca bence çok normal easytronic olması

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic tam otomatikten az yakar dogrumu arabada hafif küçük segment olunca bence çok normal easytronic olması

Tam otomatikten az yaktığı doğrudur çünkü bildiğimiz baskı balatalı sistem aslında. Zaten küçük hacimli motora olabilecek şanzuman tipi bunlardır çünkü diğer tam otomatik tipler için biraz daha güç gerekirli ki birazını törpülesin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa maceram heralde D ile son bulur E ye geçmem gibi duruyor.2 seneye model yenilerken tekrar corsa almam heralde.Bu memnuniyetsiz olduğumdan değil yeni kasa duruşunu beğenmediğimdendir.
B segmentinde kalacaksam IBIZA Cupra yada POLO GTI.
üst sınıfa geçilecekse
ASTRA TURBO
MINI COOPER S CLUBMAN
AUDI A3
BMW 1
MAZDA 3 seçenek olur. başka arabalara bakmam gibime geliyor.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam otomatikten az yaktığı doğrudur çünkü bildiğimiz baskı balatalı sistem aslında. Zaten küçük hacimli motora olabilecek şanzuman tipi bunlardır çünkü diğer tam otomatik tipler için biraz daha güç gerekirli ki birazını törpülesin.

o zaman uygun olan şanzuman bu 6 viteste olması bence çok şahane olmuş ama inşaallah d segment araç parasına piyasaya çıkmaz :)

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2015 Ağustosta sıfır Opel firmasından sıfır aldığım Opel Corsa,eastronik color edition paketi otomobilin arka camlar iman kuveytiyle çalışıyor.
21. asırdayız ama Opel hala eski yıllardan çıkaramıyor Corsa'yı.
Benim aldığım müşteri temsilciside çok pişkindi,abi arka camların manuel olması daha iyi,çocuklar otomatikte ellerini kafalarını sıkıştırabilirler diyor.
Oysa camda sensor olur,üzerine bir şey gelince durur asansör kapısı gibi.
Velhasız Corsa'nın arka camları daha henüz teknoloji çağını yakalayamamış.
Bir de arkaya binenler camı ya açık bırakıyor ya aralı.Eğer her defasında arabanın etrafında bir tur tavaf etmeyi unutsam,sabah bir bakıyorumki cam aralıklı,ya yağmur,ya toz ya da hırsıza davetiye Allah c.c. korusun.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 Ağustosta sıfır Opel firmasından sıfır aldığım Opel Corsa,eastronik color edition paketi otomobilin arka camlar iman kuveytiyle çalışıyor.
21. asırdayız ama Opel hala eski yıllardan çıkaramıyor Corsa'yı.
Benim aldığım müşteri temsilciside çok pişkindi,abi arka camların manuel olması daha iyi,çocuklar otomatikte ellerini kafalarını sıkıştırabilirler diyor.
Oysa camda sensor olur,üzerine bir şey gelince durur asansör kapısı gibi.
Velhasız Corsa'nın arka camları daha henüz teknoloji çağını yakalayamamış.
Bir de arkaya binenler camı ya açık bırakıyor ya aralı.Eğer her defasında arabanın etrafında bir tur tavaf etmeyi unutsam,sabah bir bakıyorumki cam aralıklı,ya yağmur,ya toz ya da hırsıza davetiye Allah c.c. korusun.
Psa grubuna geçmesi artı olacak görüşündeyim bundan sonra daha iyi arabalar çıkacak opel den kanısındayım

LG-H870DS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...