Yenİ corsa e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka cam otomatiginin çok bir etken olacağını zannetmiyorum ben

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar çok şey var ki; mesela 2007 essentialar da arka kapılarda hoparlör yok, hadi yok anladım da tesisatı neden yok :)

ohoo siz nerelere takılıyorsunuz yahu :) 2006 midline jettamızda bile arkada ne hoporlor ne tesisatı vardı.kaldıki orta donanım bi araç.çift taraflı dijital klima var deri direksiyon vs..hoporlor birazda ekstra gibi kalıyor..

ayrıca arka cam açma içinde bir keresinde sormuştum..bu araçlarda birazda güvenlik amaçlı bu şekilde bıraktıklarını belirttiler..acil durumlarda araçtan çıkış yeri gibi..

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoo siz nerelere takılıyorsunuz yahu :) 2006 midline jettamızda bile arkada ne hoporlor ne tesisatı vardı.kaldıki orta donanım bi araç.çift taraflı dijital klima var deri direksiyon vs..hoporlor birazda ekstra gibi kalıyor..

ayrıca arka cam açma içinde bir keresinde sormuştum..bu araçlarda birazda güvenlik amaçlı bu şekilde bıraktıklarını belirttiler..acil durumlarda araçtan çıkış yeri gibi..

Kardeşim arka cam konusunda söyledikleri laf-ü güzaf! Bu araçta arka camdan çıkacaklar da Astra'da, Insignia'da vs. nereden çıkacaklar? Ucuza getirmenin havalı yolunu bulmuşlar. Kaldı ki bence tam tersi camın kollu olması güvenlik zaafiyeti. Arkaya çocuk oturtunca kolu sökmen lazım ki çocuk oynayıp açmasın o camı :D

Hoş fotoğraflara bakınca öncamda far ve yağmur sensörü gözüküyor. Tanıtımdaki iç fotoğraflar da tek kapılıda çekilmiş. Belki bu sefer arka camlar için otomatik seçeneği eklenir.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahanda vw fanatizmi :)

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
[/COLOR]Donanım olarak opel biraz eksik kalıyor. ama ben aldığımda 1,2 corsa 32,500 du vw polo 1,4 dsg 41,000 di. aradaki fark ne derseniz vw daha dolu değildi. aksine daha kötü bir donanıma sahipti. sadece araç dsg şanzıman. bir farklı lastik sensörü vardı. arka kapılar her ikisinde de manuel. direksiyondan kumandalı teyp aynı. corsa da poloya karşı artılar var ama maalesef alana kadar. gittik corsa aldık. şimdi satmak istiyoruz ama polo nerdeeee corsa nerde... 2013 sıfır arabaya 30 bin teklif eden oldu. sonra da gel opel niye tutmuyo de. adama bakıyorsun 2014 model arabaya 35 bin fiyat yazmış (corsa d) anlamak mümkün değil neyin kafasındalar.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dikkatinizi çeken bir şey var mı ?

attachment.php

[MENTION=58214]ilker_yusuf[/MENTION] [MENTION=44562]cagatay16[/MENTION]

Ekli dosyalar

• kol.jpg
    kol.jpg
    59.5 KB · Görüntüleme: 103

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani çorsa da artılar var ama satışta para mı etmiyor düşük yazanlar yüzünden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...