Yenİ corsa e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Druids

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 Ağustosta sıfır Opel firmasından sıfır aldığım Opel Corsa,eastronik color edition paketi otomobilin arka camlar iman kuveytiyle çalışıyor.
21. asırdayız ama Opel hala eski yıllardan çıkaramıyor Corsa'yı.
Benim aldığım müşteri temsilciside çok pişkindi,abi arka camların manuel olması daha iyi,çocuklar otomatikte ellerini kafalarını sıkıştırabilirler diyor.
Oysa camda sensor olur,üzerine bir şey gelince durur asansör kapısı gibi.
Velhasız Corsa'nın arka camları daha henüz teknoloji çağını yakalayamamış.
Bir de arkaya binenler camı ya açık bırakıyor ya aralı.Eğer her defasında arabanın etrafında bir tur tavaf etmeyi unutsam,sabah bir bakıyorumki cam aralıklı,ya yağmur,ya toz ya da hırsıza davetiye Allah c.c. korusun.

Hahahha ben de çok kızıyordum ama
Bunun cevabını
Almanyada yapılan anket sonucu olduğunu öğrendim
Almanlar corsayı böyle seviiyirlarmış [emoji3][emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir daha Opel almak mı?
Çok beklerler...

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben de corsa e kullandım. şimdi astra sahibiyim. 2011 astra h 2016 corsa e den çok daha mükemmel.

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
@cenk artem Bende biliyorum Astra'yı,hatta Mercedes de Astra'dan çok çok çok daha güzel,Mercedes'in yanında bırak Astra'yı,Opel'in hiç bir aracı boy ölçüşemez. Ama mesele o değil,ben Opel Corsa'yı 2015 Ağustos'unda bayiden sıfır aldım.Daha 2 yaşında,ama Opel'in yaptığı sahtekarlıktır.Sattığı araç için olmayan özellikleri var diye sıraladı,aracı aldıktan sonra inkar etti ben öyle bir şey demedim diyerek çıktı işin içinden,bense Opel'i ciddi bir firma gördüğüm için müşteri temsilcisine güvendim. Şimdi bana Opeli bağışlasalar daha inanmam onlara.Corsa,Astra veya en lüks otomobili olsun farketmez.Önce güven.Önce sözünün arkasında durması gerekir. Ben engelliyim,aracı satabilmem için mecburen 3 yıl beklemek zorundayım,Allah c.c. ömür verirse 3 yıl sonra sattığımda Opel'in sokağından bile geçmem.2015 Model Opel Corsa,Eastronic Color Edition paketi.Panaromik sanroof,cam tavan,İntellilink sistem.Aracın normal satışı o zaman 67 bin TL idi ve arka camlar kac gücüyle kalkıyor. O neyse,ona sözüm yok görerek aldım,ama araçta navigasyon var ama telefondada olması gerekiyor.Telefona o programı yüklemek için satın almam gerekiyor,program 70 Euro. Ayrıca Samsung Grand Neo telefonum vardı,bu telefon eski,yüksek özellikli telefon olması lazım dediler.2250 TL verdim Sony telefon aldım,araca taktım,araç telefonun Usb'sini görmüyor,neymiş telefon uyumsuzmuş.Bana aracın r 4.0 İntellillink sisteminin öteknik özelliklerini gösterir evrak verin diyorum yok diyorlar.Deneme yanılma yöntemi ile telefon alıp takacağım,uymazsa başka telefon.Velhasıl resmen işkence yaşatıyorlar.Aracımda navigasyon var ama sadece adı var.Satarkende Navigasyon,ayrıca telefon interneti Wi-fi üzerinden araç ekranında internet kullanabilirisiniz dediler o da olmadı. İlla İphone telefon almam lazımmış.Velhasıl Allah'ından bulsunlar diyorum.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sedat bey detayda yaşadıklarınızı bilmiyordum. dilerim sorunlarınızı en kısa sürede çözersiniz.

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cenk artem Teşekkür ederim kardeşim. B sınıfı ehliyetim vardı,hastaneye gittim engelli sağlık raporu almak için,amacım H sınıfı engelli ehliyeti almaktı. Doktorlara 25 yıllık B sınıfı ehliyetim var,Ötv'den yararlanmak için H sınıfı ehliyet alacağım dedim.Kanun neyse o dediler.Neyse heyete girdim,çıkan raporda sürücü belgesi alamaz yazıyordu.1 ay içinde emniyetten aradılar gittim,B sınıfı ehliyetimide alıp iptal ettiler. İşe aracımla gidip geliyordum,otobüslerde minübüslerde çok zorluk çekiyordum.Başka bir hastaneye gittim rapor aldım H sınıfı ehliyet alabilir diye karar çıktı.O dönemdede yürüme zorluğu çektiğim için yürürken düştüm Sol el bileğim kırıldı. H sınıfı ehliyet için mecburen ehliyet kursuna yazılmıştım,kolum alçılı alçılı direksiyon sınavına girdim kazandım sertifikayı emniyete götürdüm harçları yatırdım haftaya gel al dediler. Haftaya gittim alamazsın,önceki ehliyetin iptal olmuş,yazı yazacağız iptal kalkması için dediler,ne kadar sürer dedim bir ayda olabilir iki yılda olabilir dediler emniyetten.Bir ay boyunca hep gittim sordum,beni oraya buraya gönderdiler yalnış yönlendirdiler,resmen işkence çektirdiler,en sonunda sorununu çözemiyoruz başının çaresine bak dediler. Sonra emniyet amir yardımcısına durumu anlattım,bana intihardan başka seçenek bırakmadınız diyerek mevzuyu anlattım,o da polisleri çağırdı fırçaladı. 11 Gün sonra aradılar gel ehliyetini al diye gittim aldım. Tabi ilk hastaneye müracatımla ehliyeti elime aldığım gün arasında 6 ay geçti. Araçlar en az üzerine15 bin TL koydu,aracı Ağustosta aldım,en pahalı zamanı,24 ay vade ile ayda bib bin ödedim,daha bu Ağustosta son taksidi bitti.Ama mecburdum almaya araçsız hayatım işkence oluyordu.Velhasıl şimdide bu sorunla uğraşıyorum. Hyandai Accent blue almak istiyordum,ondada Hyundai raporda sorun çıkardı gitik Opel aldık. Kardeşim hakkını helal et,belki alakasız yer oldu ama,gereksizde olsa anlattım.Kusura bakma.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. bu dünya imtihandan ibarettir. inşallah çektiğiniz tüm bu sıkıntılar size cennetin kapısını aralar.

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cenk artem Amin ecmain İnşaAllah.Allah c.c. razı olsun kardeşim.Rab'bim kimseyi çaresiz bırakmasın İnşaAllahurrahman.

idevrim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 model corsa e otomatik altım benzinli kaput altı izalasyonu ve karter koruma yok, motordan kedi toplamaktan gına geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...