Yenİ corsa e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın tasarımına donanım koymazlarsa yazık edecekler. bence tasarımı gayet iyi.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B segmenti araçta arka cam otomatik olsa ne olur :) patron mu taşıyacağız. Konfor odaklı araç isteyen zaten corsa almaz.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B segmenti araçta arka cam otomatik olsa ne olur :) patron mu taşıyacağız. Konfor odaklı araç isteyen zaten corsa almaz.

Üstad zamanında Corsa alırken aynı şekilde düşünüyordum ama zamanla arka cam açmasan da çok hafif aşağı inmeye başlıyor, ancak otobanda giderken gelen hafıf ruzgar sesinden ya da kontrol amaçlı kolu kaldırdığında anlıyorsun. Sonra bir de arkaya oturup camı açık bırakma sevdalısı arkadaşlar var. Herseyı gectim opsiyon olarak ya da cosmo donanıma koysunlar, parasını veren alsın. Para vermeye niyetli olduğu halde alamamak çok daha komik.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene olmuş 2014 hala arka camlar manuel olan araç üretiliyor ya ona hayret ediyorum ben.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
banada benimkinden küçük gözüktü birde önden fransız tasarımına benzemiş

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende pek beğenmedim. Fiesta havası var gibi geldi. Belki zaman geçtikçe göz alışır ama hayallerim biraz yıkıldı diyebilirim

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tasarım tamam ama arka taraf olmamış. Zaten hala arka camlar manuelse daha da corsa alınmaz.

Corsa D bundan daha hoş duruyor, görüntüsünü pek beğenemedim bunun. Mantıklıca düşününce cam tavanlı, ağzına kadar dolu bir Punto Evo 1.3 Lounge alıp keyfime bakardım, malzeme kalitesi ve ödedeğin paraya göreye satın alınan donanımı fiat daha çok sunuyor. E tabi opel forumunda aaaa fiat çöp, vurdunmu tekmeyi araba dağılıyo falan filan diyenler çıkar :D Fırsatı olan "punto evo" denemeli mutlaka...

Geçen c.tesi babamın bir arkadaşına baktık. Motor (1,4 8v) hariç çok beğendim cam tavan vardı.Donanım full zaten Leon ayarında sadece biraz daha iyi yürüse alınır binilir. :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka kapılar hala manuel olucak. Ve bence avrupa ülkelerinde olduğu gibi standart donanımlarla tek kapılarını getirmeleri gerekiyor aksi takdirde satış rakamlarının çok ileride olmayacağını düşünüyorum.
Kaldı ki standart donanımlardaki artışlarla en boş paketin 40.000 civarında seyredeceği kesin.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tasarım tamam ama arka taraf olmamış. Zaten hala arka camlar manuelse daha da corsa alınmaz.

Geçen c.tesi babamın bir arkadaşına baktık. Motor (1,4 8v) hariç çok beğendim cam tavan vardı.Donanım full zaten Leon ayarında sadece biraz daha iyi yürüse alınır binilir. :)

1.4 16v 105hp benzinli motor çok iyi yürüyo, 1.3multijet zaten artık kendini kanıtlamış motor bi yazılım atsan yardırıp gider :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...