Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

Jlozde link' Alıntı:
Öncelikle adım adım gidelim;
1- Sistem ayarlar alından bana MCU ve Sistem versiyonlarını söyleyebilir misiniz ?
2- Kullandığınız Wi-Fi kartının marka modeli nedir? Çipset çok çok büyük bir önem taşıyor.
3- Usb ye taktığınızda wifi kartının üzerinde led var ise yanıyor mu? Eğer yanmıyor ise bir bilgisayarda deneyin çalışıp çalışmadığını denemek için.

1- Versiyon bilgisini akşam paylaşayım araç yanımda değil şuan
2- wifi kartı değilde Iphone 5 Kişisel Erişim Noktasından Bluetooth ile bağlanmaktı niyetim.
3- ------

Söyle bir durum da var;
Registery Editor programını açarak exports.reg dosyasını registerye import etmek istediğimde hiç bir aksiyon olmuyor.
İstersen akşam ekran görüntüsü veya video da paylaşabilirim.
Hattaha istanbuldaysanız buluşabiliriz.
Herşeye açığım :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef bluetoothdan internet paylaşarak cihaza internet veremezsiniz. Cihazdaki bluetooth modülü ayrı olduğu için bu şekilde çalışması için ayrı ayarlar gerekecektir. Farklı bir program ile bluetooth o com u kullanırken başka bir program aynı comu kullanamayacağı için de internet olduğu da müzik dinleyemezsiniz. Söylediğinizin yapılması için cihazın kendisinin bluetoothu olması gerekir.

Usb wifi veya vınn kullanmanızı tavsiye ederim. Benim paylaştığım yöntem de bununla ilgilidir. Export.reg wifi kartı içindir. Keşke wifi kartını denemeden export etmeseydiniz. Neyse çok sorun değil. Dediğim gibi ya wifi yada vınn tavsiye ediyorum.

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Malesef bluetoothdan internet paylaşarak cihaza internet veremezsiniz. Cihazdaki bluetooth modülü ayrı olduğu için bu şekilde çalışması için ayrı ayarlar gerekecektir. Farklı bir program ile bluetooth o com u kullanırken başka bir program aynı comu kullanamayacağı için de internet olduğu da müzik dinleyemezsiniz. Söylediğinizin yapılması için cihazın kendisinin bluetoothu olması gerekir.

Usb wifi veya vınn kullanmanızı tavsiye ederim. Benim paylaştığım yöntem de bununla ilgilidir. Export.reg wifi kartı içindir. Keşke wifi kartını denemeden export etmeseydiniz. Neyse çok sorun değil. Dediğim gibi ya wifi yada vınn tavsiye ediyorum.

ok Vınn cihazıyla deneyeyim bide.
Ben Bluetooth olunca navide dedim telefondanda bağlanabilirim.
anladıgım kadarıyla sadece arama ve telden müzik dinlemek için kullanılıyor.
Ok bide öbür türlü deneyeyim çok sağol.

adnanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

you tube dan video syredebilen var mı?bende internet browser desteği yok dedi güncelleme de yapamadım :( yardımcı olabilirseniz sevinirim.

freedom83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üstad ben yazdıklarını aynen yaptım ama edimax wifi cihazı takdığımda driver name diye bir pencere açılıyor

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

freedom83 link' Alıntı:
Üstad ben yazdıklarını aynen yaptım ama edimax wifi cihazı takdığımda driver name diye bir pencere açılıyor

Ekran görüntüsü koyar mısınız? Ayrıca yaptıklarınızı yazabilirseniz daha net yardımcı olabilirim.

freedom83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaptım üstad teşekkürler.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nasıl yaptınız, bende de driver lı uyarı çıkıyor...

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Nasıl yaptınız, bende de driver lı uyarı çıkıyor...

Bu uyarı tam olarak nasıl bir uyarıdır ekran görüntüsünğü koyabilir misiniz?