Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

ևok başarılı bir çalışma olmuş.  14alkiss
Emeğiniz ve paylaşımınız için +3  thnxx

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir +3 de benden.  bravoo

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

3 teşekkür de benden bu emeğinize. :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
gönderebilme şansınız var ise sevinirim.

Buyrun https://copy.com/WeAxR47CTVcA/D2280.rar?download=1

ulas79 link' Alıntı:
Can yanlız birşey dikkatimi çekti arabanın dashboard u çok tozlanmış  :)

Kendimi yıkayacak zamanı zor buluyorum bu sıralar ama hafta sonu biraz vakit ayıracağım arabama kışlık lastiklerin zamanı geldi de geçiyor zaten  :D

Herkesi alıntılayamıyorum ama beğendiğinize sevindim güle güle kullanın.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TMC için denemelere başlıyorum yarın gerekli ayarları buldum bakalım iGO ile trafik durumunu görebilecek miyiz? greatt

osmanehm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum merhaba;
siteye yeni üye oldum ve aynı özelliklerde cycleno marka navigasyonum var. yalnız senin belirtiğin gibi  güncelle kısmında windows ekranına geçemiyorum. Windows'a geçebilmek için bana yardımcı olabilir misin?
teşekkürler;
iyi günler

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba,

Cihazlarımıza Wi-Fi özelliği kazandırıyoruz. Daha sonra ise Vınn ile direk interneti deneyeceğiz. Bir süredir iş yoğunluğu sebebi ile giremiyorum ancak diğer başlığa yazdığım zaman zaten Wi-Fi olayı çözülmüştü.

֖ncelikle bir kaç bilgi ile başlayalım. Windows Embeded CE içerisinde bir çok Wi-Fi driveri default olarak bulunuyor. Ancak bunun için OS versiyonunuz önemli bu OS versiyonuna Sistem altından ulaşabiliyorsunuz. Aynı ekranda MCU sürüm bilgisi vs de bulunur.

İşin canalıcı kısmı "RT2870" çipsetli bir wi-fi kartı bulmakla başlıyor. Elinizdeki wifi kartlarının çipsetlerini buradan öğrenebilirsiniz. Ben zaten R2870 olanları sizin için listeledim. http://wikidevi.com/w/index.php?search=RT2870&go=Go&title=Special%3ASearch

Eğer elinizde RT2870 yok ise 20 lira civarı bir ücret ile alabilmeniz mümkün.
֖rnek ürünler;
-> ֜rün 1
-> ֜rün 2  (DİKKAT ! birden fazla revisionu var sadece rev1 de RT2870 kullanılıyor)

Bir çoğumuz için bu cihazı alıp usb portundan bağladığımızda çalışacaktır. Gelelim çalışmadığı duruma.
Gerekli Dosyalar

1- Dosyasını indirip bir fat32 usb belleğe kopyalıyoruz
2- Update.exe veya Sistem ayarları altındaki Güncelle butonuna basarak windowsa dönüyoruz.
3- RT2870.dll dosyasını StaticStore klasörünün içine kopyalıyoruz.
4- Registery Editor programını açarak exports.reg dosyamızı registerye inport ediyoruz.
5- Kontağı kapatıp cihazın resetledikten sonra wi-fi kullanıma hazır.

Astra J Wifi Yapılandırması

Hocam selam,
Paylaşımların için çok teşekkürler. Güzel ve yararlı şeyler :) fakat ben yazmıs oldugun proseduru takip ederek wifi ayarını yapamadım.
Navimate navigasyon kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla Cylone ile aynı yazılımı kullanıyor.
windows CE ekranında dediğin yerlere dosyaları attım fakat wifi özelliğini aktif edemedim.
Bu konuda bana yardımcı olurmusun

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamhizmet link' Alıntı:
Hocam selam,
Paylaşımların için çok teşekkürler. Güzel ve yararlı şeyler :) fakat ben yazmıs oldugun proseduru takip ederek wifi ayarını yapamadım.
Navimate navigasyon kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla Cylone ile aynı yazılımı kullanıyor.
windows CE ekranında dediğin yerlere dosyaları attım fakat wifi özelliğini aktif edemedim.
Bu konuda bana yardımcı olurmusun

Öncelikle adım adım gidelim;
1- Sistem ayarlar alından bana MCU ve Sistem versiyonlarını söyleyebilir misiniz ?
2- Kullandığınız Wi-Fi kartının marka modeli nedir? Çipset çok çok büyük bir önem taşıyor.
3- Usb ye taktığınızda wifi kartının üzerinde led var ise yanıyor mu? Eğer yanmıyor ise bir bilgisayarda deneyin çalışıp çalışmadığını denemek için.