Cyclone Online Trafik Videolu

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Androidler çatlasın wifiden sonra trafik de getirdik :)

onurody link' Alıntı:
evet androidde var bende görmüştüm ama trafiğin normal oldugu şehirlerde oldugum için yollarda fink atıyorummm  okkk
radyolarda zaten ayar oluyom ist. tarfinini anlatıyorlarya ist. trafik var 1000km ötedeki adam dinlemek zorunda kalıyo... general__p

bende torque programını çalıştırmak için ugraşıyorum sadece bluetooth adabtör takıp çalıştırsam yetecek elm327 var onunla eşleştirsem tamam ama bluetooth sadece telefon işine yarıyor general_Not_talking

OBD ile bir ara uraşmak lazım. Muhtemelen çalışır. Bizim cihazlarda bluetooth ayrı bir modul olarak var ve seri iletişim ile haberleşiyor. O yüzden direk Windows altından kontrol edilemiyor. Uygulamada direk Bluetooth com'unu verirseniz normal bir şekilde okur asıl sorun bluetooth eşleştirme yapmakta. ևünkü hem Elm327 hemde bizim cihazların bluetooth arayıp kendisinin bağlanma özelliği ne yazık ki yok.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Androidler çatlasın wifiden sonra trafik de getirdik :)

onurody link' Alıntı:
evet androidde var bende görmüştüm ama trafiğin normal oldugu şehirlerde oldugum için yollarda fink atıyorummm  okkk
radyolarda zaten ayar oluyom ist. tarfinini anlatıyorlarya ist. trafik var 1000km ötedeki adam dinlemek zorunda kalıyo... general__p

bende torque programını çalıştırmak için ugraşıyorum sadece bluetooth adabtör takıp çalıştırsam yetecek elm327 var onunla eşleştirsem tamam ama bluetooth sadece telefon işine yarıyor general_Not_talking
Onur elm327 bluetooth cihazını aldım ben ama malesef arabadaki  android ile eşleştiremedim. androiddeki bluetooth sadece handsfree için telefonla eşleşiyor. harici bir cihazla eşleştiremedim. yöntemini bulursan bana da haber ver