Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

Merhaba , ben söyledikleriniz aynen yaptım. ancak registry editör ile import yaptıktan sonra ''syntax error''  diye bir uyarı çıktı.ancak buna rağmen işlem başarılı oldu yanı android hotspot ile bağlanabildim.ancak o kadar yavaş kiilk açılış sayfasını bile zar zor açıyor.videonuzda  sizin sayfalarınız oldukça hızlı açılıyor olduğunu gördüm.
DNS ayarlarını değiştirmekten bahsetmişsiniz. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? hangi dns leri kullanaiririz?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilginç tabi ama burdan internete girmek ne bileyim tuhaf geliyor bana ve çok kullanışlı olmaz gibi.

ademyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle merhabalar :) inanılmaz müthiş bişey bu emeğinize sonsuz teşekkürler :) benım bazı sorularım olucak bende zyxel nwd-270n adaptör var uyum sağlar mı bi sıkıntı çıkartırmı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum merhaba,

Konunun en başında Can arkadaşımız vikipedia da uyan wifi modemlerin listesini paylaşmıştı. https://wikidevi.com/w/index.php?search=RT2870&go=Go&title=Special%3ASearch
Sizin elinizde olan Zyxel modemde RT2870 Chipset özelliği bulunmamaktadır.

Uygun modem olarak Can arkadaşımızın önerdiği benimde size önerebileceğim;
EDIMAX EW-7711UMN 150MBPS KABLOSUZ NLITE USB ADAPTÖR'dür.
http://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/edimax-ew-7711umn-ew-7711umn-150mbps-kablosuz-nlite-usb-adaptor/productdetails.aspx?I_ID=43754

Bu modem ek sıkıntısız olanı bana güven :D
Defalarca modem alıp, en sonunda internete çıkabildiğim tek modem :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üstadım öncelikle emeğine çok teşşekür ederim
opel vectra c 2011 yılından buyana bu cyclone cihazını kullanıyorum
daha doğrusu kullandığımı sanıyordum
harika olmuş tekrar eline sağlık en kısa zamanda deniyorum
formda yeniyim acaba bizim astra ve vectralara takılan cihazların radyo firmware yükseltebiliyormuyuz
merak ettim
takipteyim

appleman1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkürler takipteyim windows kullanarak ne gibi çalışmalar yapılır (başka programlar) merak içindeyim.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok teşşekkürler,benimde merak ettiğim aracımda for-x navigasyon cihazını kullanıyorum sanırım işletim sistemi aynı.Vın ile  bu işi yapabilirmiyim.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cakir0006 link' Alıntı:
üstadım öncelikle emeğine çok teşşekür ederim
opel vectra c 2011 yılından buyana bu cyclone cihazını kullanıyorum
daha doğrusu kullandığımı sanıyordum
harika olmuş tekrar eline sağlık en kısa zamanda deniyorum
formda yeniyim acaba bizim astra ve vectralara takılan cihazların radyo firmware yükseltebiliyormuyuz
merak ettim
takipteyim
Astra H ve Vectra modellerine takılan Cyclone cihazlar MCU güncellemesi ile i9 Gui kullanabiliyorlar çok ta güzel oluyor. Dilerseniz ürünün tam kodunu, ve ayarlar altından MCU versiyonunuzu yollayın bakalım güncelleme var mı?

appleman link' Alıntı:
ևok teşekkürler takipteyim windows kullanarak ne gibi çalışmalar yapılır (başka programlar) merak içindeyim.
Yapılabileceklerin sınırı yok aslında bir car pc olarak dünün işlemci ve ram elverdiğince kendiniz bile program yazarak değişik işlemler yapabilirsiniz.

cenko link' Alıntı:
ևok teşşekkürler,benimde merak ettiğim aracımda for-x navigasyon cihazını kullanıyorum sanırım işletim sistemi aynı.Vın ile  bu işi yapabilirmiyim.
İşletim sistemi aynı ise direk aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Vınn ile ilgili vakit bulamadım cihazı tanıttım ancak bağlantıyı sağlamak için bir ağ yapılandırması oluşturmam lazım vakit bulamıyorum.

milyoncubaba link' Alıntı:
Selamlar bahsettiginiz gibi uygulamalari yaptım fakat import ederken hata verdi verilen hatanin resmini cektim yardimci olursaniz sevinirim.  Bu arada kullandim cihaz tp-link wn721n.

[img=337x600]http://img.tapatalk.com/d/14/03/27/puqy6uta.jpg[/img]
[img=337x600]http://img.tapatalk.com/d/14/03/27/tu8upa7a.jpg[/img]
Merhaba Yazımda önerdiğim chipset RT2870, sizin kullandığınız ise AR9002U dolayısı ile registery ayarlarını girmeniz ve driveri gerekli konuma koymanız birşey ifade etmeyecektir. AR9002U için Windows Ce driveri araştırmanız gerekiyor ve ne yazık ki üreticiler mobile cihazlar için olan driverları yayınlamıyorlar. Tavsiyem 20 liraya yeni bir wifi kartı almanız olacaktır. Birinci mesajdaki wifi kartını alırsanız zaten driverı da kurduğunuzu görüyorum herhangi bir ayar değiştirmeden direk kullanabilirsiniz.

Bu arada registery import syntax hatası verse bile gerekli değerleri import ediyor arkadaşlar. Onu bende yaşamıştım ancak sorun olmuyor.