Vectra C sis farlarına x-enon far

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sislerde NARVA var. İdare ediyorum abi. Şu boyatma (diskler + öntampon + marşiperler + arka tampon) boyatayım. Ama ondan sonra ne yapayım arabaya kararsızım. Fikirlerinizi bekliyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
disk dediğin kampanalar herhalde :)

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim sislerde NARVA var. İdare ediyorum abi. Şu boyatma (diskler + öntampon + marşiperler + arka tampon) boyatayım. Ama ondan sonra ne yapayım arabaya kararsızım. Fikirlerinizi bekliyorum.

3,5 Luk Yay al araca

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi farlarımı açarsam angel koydurmayı düşşünüyorum fakat. Farlarım açılmadığı halde bile yıkatınca yada çok hava değişimi olunca buhar yapıyor. Sonra hemen tekrar geçiyor. LEKE kalmıyor. Farlarımı açarsam daha kötü olur diye korkuyorum. Sn. BB_0504 garantili yapacak yer yada tanıdığın varsa neden olmasın.?

2: Sn. Kurtay 3,5 Yayı çok istiyorum. Ama evimin garaj girişini bir görsen burdan bu arabayı nasıl içeri sokuyorsun dersin. Arkaya 2 kişi oturunca zaten garaja giremiyorum ,altını vuruyor. hemde ilk kaldırım girişi sonraki iniş olan yer ve inişin bittiği yer toplamda 3 yerden 1-2 cm boşlukla geçiyor. Bende çok istiyorum BB_0504 ün jantı gibi bir jant ve 3,5 cm'lik bir yay.

Görüşleriniz için teşekürler.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ostim stadinin yakinlarinda 2000 stop var ben eski arabanin farlarini orda boyatmistim hic sorun olmamisti orayi tavsiye ederim. vakit bulabilirsem bi ara beraber de gidebiliriz...

jantlar ve lastikler satiliktir haberin olsun ;) pazar yeri bolumunde ilanim var...

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant - lastik beni bitirdi zaten. Öldüm diyebilirim. Çok hoşuma gitti. Aslında almayı düşündüm. İlanı görür, görmez babamı aradım. Malum arabaya arada bir oda biniyor ve ondan izinsiz pek birşey yaptırmıyorum. Aradım önce yok dedi. Sonra akşam yemek yerken de aradı. (Peder Erzincan da çalışıyor ). VE dursun şimdilik yaza doğru bakarsın dedi. Bende beklemeye geçtim. Birde senin jant lastik ağırdır. Benim arabayı yorar. Birde yük binince çamurluklara sürtebilir. Senin jantları alınca birde yay işine girmem lazım bana pahalıya mal olur jant + lastik +yay derken bana 1300 tl filan çıkar... Şimdilik bekleyeyim. Ama aklımda hatta rüyalarıma giriyor :) Olabilir.
Far boyatma işide olabilir neden olmasın. Sen sorun çıkmaz çıkmaz. Bildiğin yermiş zaten. Sen de müsait olunca ve bende müsait olunca gidebiliriz. Neden olmasın. Hatta angel da koyabilirz. Kısa ve uzunların çerçevesine olabilir .

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ersin o jantlarla sürtmez garantili. yükle felanda sürtmez hatta yaylarıda tak gene sürtmez ofseti düzgün seçilmiş jantlar merak etme. üstelik 18''. bende 19'' var o bile sürtmüyor 5 kişi yayla, çünkü doğru ofsette seçilmiş jant bunlar. aaa ben bunu beğendim alim takim şeklinde yürümüyor işler:) oyüzden kafam sağlam olsun. ayrıca ağırlığı seninkinden az olabilir. malum misal benim jantlar aliminyum.

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan Abi doğru söylüyorsun. Jantların satılık olduğunu duydum duyalı bu jantları almayı çok istiyorum ancak, Babamla dün yine konuştum msn 'de ama adam nuh diyo peygamber demiyor. Ondan izinsiz arabaya bişi yaptırmak istemiyorum. Dün bayağı sinirlendi daha doğrusu evet al diyecek gibi oldu. Malum annem araya girdi. Kendisi 2 milyara eve halı almayı biliyor. Bende jant alıcam diyince yan çiziyor. Vallahi çok almayı istiyorum. Tam istediğim jant ama şimdilik dursun dediler. Ama ikna çabalarım ve baskı psikolojilerim devam edicek. :) Almak için elimden gelenleri yapıcam...