selam 2001 vectra 1,6 ani gaz yememe sorunu

huseyingok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar benim arabada ilginç bi sorun var o sorun nasıl size biraz izah edeyim bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler ben 5 ay önce sıralı sistem tüp taktırdım ag marka ama aracımdan çok memnundum tabi 20 gün öncesine kadar şimdi aracımın çalışmasında falan hiç bi sorun yok herşey normal gibi ama enjektör arıza lambası yanıyor araba biraz ısınınca tık die bi ses gelip aracımın performansını etkiliyor yani araç gazı çok geç yiyor ve çok yavaş bi şekilde devirleniyor kontağı kapayıp açtığım zaman düzeliyor ama tabi bi kaç dakikalığına yine tekrarlıyor ustaya gittim egryi temizledi ve benzinle kullanmamı söyledi benzinle 1 haftadır kullanıyorum fakat benzindede aynı yapıyor ha bu arada arabada ani güç kaybı olduğunda gaz kelebek girişini açtım baktımki gaz verdiğimde gaz kelebeği açmıyor veya çok yavaş bi şekilde açıyor bi kaç ustaya gösterdim kimi potansiyometreden kimi katalizatörden kimide gaz kelebeğin gitmiş diolar kime inanacağımı bilemez oldum bana bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin. öncelıkle kendını uye arısıvınde tanıtmalısın

huseyingok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Tabi Tanitirim özür Dilerim

Tanitayim Kusura Bakma Lütfen