Vectra C sis farlarına x-enon far

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon eklerinde çekimserim ama spoileri yap sizin orda karlıkçı halil var ben ondan sipariş ettirmişdim spoileri koskoca istabulda o spoilerden bulamadım anatomik spoiler satıyorlar tırnak kadar bir şey arabada belli bile olmuyor ..

birde bu spoiler ciddi işede yarıyor görüntü dışında gerçekden yüksek süratlede aracın arkasını yere yaklaştırıyor rüzgarı kullanıyor yani onu bariz 160 ile falan giderken hissediyorsunuz..

ilgide çekiyor mini si olan bir arkadaş spoilerin yakışdığını söylemişdi. :D

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yaptırınca karlıkçı halilden yaptırıcam. Şu anki tek eksikler dediğim gibi zaten tampon ekleri ve spoiler... Şu an yaptıramam ama nisan - mayıs yada haziran gibi inş. düşünüyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız karlıkçının bir spoileri güzel bana göre gerisi çok uydurma yapmış tutturamamış.. gerisini volkanın arabadakinden yaptır aslında bizim arabaya defröz olsa uygun bir şey çok yakışır eminim..

_akın_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba bnm uzun+kısa+sis xzenon hiç bişi tanıtmadm ama ama alırkn xzenonlarımı süzücülü aldm ondan yakmıyor ilk aldıgım zamn bütün farlr agrıza ykmştı ama süzücü tktıkttn sonra sorun klmadı..bnm size bi sorum olack bnm arabam 2008 vctra c daube din vr elimde sunny takmamı önerirmisiniz yoksa orjinl mı klsn dersiniz aracmda orjinal typbne bglı pionner 3004 spl bufur profsiniol tek çıkış pionner anfi vr böle cok güzel ses alıyorum ama tkmkla tkmamak arassında kararsız kaldm yardımcı olursanız sevinirim..

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba bnm uzun+kısa+sis xzenon hiç bişi tanıtmadm ama ama alırkn xzenonlarımı süzücülü aldm ondan yakmıyor ilk aldıgım zamn bütün farlr agrıza ykmştı ama süzücü tktıkttn sonra sorun klmadı..bnm size bi sorum olack bnm arabam 2008 vctra c daube din vr elimde sunny takmamı önerirmisiniz yoksa orjinl mı klsn dersiniz aracmda orjinal typbne bglı pionner 3004 spl bufur profsiniol tek çıkış pionner anfi vr böle cok güzel ses alıyorum ama tkmkla tkmamak arassında kararsız kaldm yardımcı olursanız sevinirim..

Tabiki güzel kardeşim. elimden ne geliyosa yardımcı olurum.

1) Bana sorarsan double din taktırma. Sunny marka ile aracı bozarsın. Orjinallerinden hariç birşey önermem.aracın ağır ve güzel iç görüntüsünü bozarsın. Ama diyorsan takıcam orjinalini bul ve 1500 tl civarı ver. Onun yerine sana daha iyi bişi tavsiye edeyim. Ben pıranha leon marka 5 inç büyüklüğünde camın önünde, navigasyon kullanıyorum. İçine şu an 20 civarı klip var görüntüsü çok hoş v gayet net ( uygun formatlı video atman şartıyla...) İçerisinde 1 de 30 dk.lık kısa film var. Ayrıca navigasyon özelliğini sorunsuzca kullanıyorsun. Canın sıkınlınca oyun oynuyorsun . Arkaya kamera bağlayarak geri görüş kamerası elde ediyorsun. Gayet hoş biş Ve canın istediği zamanda çıkarıyorsun. ( Akşamları eve giderken söküp. cebime koyuyorum. ) Ve sana maxium maliyeti 350 tl olucaktır. Aracın orjinalinde olan tesisat ve elektronik aksamla fazla oynamamanı tavsie ederim. Problem çıkarmaması için...

2) Şimdilik sislerimde Narva marka 4500 k beyaz ampul var .Şimdilik beni tatmin ediyor. Kısalarımda da 6000 k x-enon lar var. Şuan da allaha şükür ikisindede sorun yok.
3) Sormak istediğin bütün soruları sorabilirsin. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sunny takma değmez ayrıca üstündeki double din den settings ayarıda yapıyorsun eğer o teybi sökersen settings ayarlarınıda yapamassın.. teybin sadece teyp değil çünkü ona entegre başka şeylerde var direksiyonun kontrol tuşlarıda devre dışı kalıcak bunuda unutma..