>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar Cengiz. Biz balıkesir de yaklaşık bi on kişiyiz. bunu arıyorduk. biz montajı yapamayız yakarız valla arabayı. burdaki elektronikçi ya da teyp montajcılarına yaptırabilir miyiz? sen şunu anlatan bir yazı yazsan. yani söküm ve montaj sıralamasını. ya da varsa bana aksoy9801@hotmail.com dan mail atar mısın?ben de çıktısını alıp arkadaşlara da göstereyim..

erkan akhan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolega 35 kardeş bana ulaşır mısın bende silvercirest marka almanyadan gelme baya iyi özelliklere sahip oto teyibi var ama opele bağladığımda direksiyondan kumanda devreleri de etken olur mu onlarında çalışmassını istiyorum...aracımda 4 lü chancer var.. ama orjinal cd istiyor hep ...

ali 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey, Merhaba, aracım 2001 astra NB X16XEL, Pioneer DEH-P40MP kullanıyorum, direksiyondan kumanda edemiyorum, Player arkasında W/R girişi mevcut, diğer kablolarda imalatçı tarafından hazırlanmış, ara modül montajını yapabilirim (ölçü aletlerim var). Nasıl temin edebilirim, İzmir ve Ankara da yaşıyorum, şimdiden teşekkürler,

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler,ben de İzmir'deyim.uygun bir zamanda montajı da yapabilirim.Selamlar.
Cengiz bey, Merhaba, aracım 2001 astra NB X16XEL, Pioneer DEH-P40MP kullanıyorum, direksiyondan kumanda edemiyorum, Player arkasında W/R girişi mevcut, diğer kablolarda imalatçı tarafından hazırlanmış, ara modül montajını yapabilirim (ölçü aletlerim var). Nasıl temin edebilirim, İzmir ve Ankara da yaşıyorum, şimdiden teşekkürler,

astrasedan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolega35 beye teşekkür ediyorum aparatım çalışıyor gayette yardımcı oldu telefonda sağolsun

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba kolega35 arkadaşım. pioneer 1400 ub için bana da lazım bu aparattan.

thsean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba opel 2004 model corsa aracım için pioneer DEH-1450ub marka cd çalar aldım bunun için uyumlu bir aparatınız varmıdır ücret ve ayrıntıları bana ulaştırabilirmisiniz teşekkür ederim